Як видалити прищі швидко. Як швидко прибрати прищі на обличчі.

Ситуація, коли напередодні дуже важливої події, як на зло на самому видному місці «вискакує» прищ, знайома багатьом. В цьому випадку жінкам пощастило більше - вони можуть спробувати його замаскувати, але все ж кращим виходом буде його видалення.
Вам знадобиться
  • - велике дзеркало, бажано з функцією збільшення
  • - паперові серветки
  • - спирт або будь-який інший медичний спиртової, а не косметичний препарат (настоянка календули, борна кислота)
  • - цинкова мазь
  • - відвар розмарину
Інструкція
1
Перш ніж почати процедуру чищення обличчя, його потрібно як слід підготувати. Зробіть парову ванночку з додаванням трав - череди, ромашки або календули. Пар розм'якшить шкіру, розширить пори і видалити прищі швидко буде набагато простіше, ніж на обличчі або тілі, яке не було схильне обробці високою температурою.
2
Після парової лазні осушите обличчя паперовою серветкою і спробуйте визначити, на якій стадії дозрівання знаходиться прищ. Якщо він придбав темно-бордовий відтінок, має конусоподібну форму і чітко виділяється на обличчі - його необхідний видавити. Причому видавити разом з коренем, тому що інакше, на його місці завтра з'явиться інший прищ.
3
Сильно не тисніть, щоб не залишати слідів на шкірі, дозрілий прищі до видавлюється легко. Про те, що його корінь вийшов повністю, свідчитиме поява крапельки крові на його місці, причому чистої, яскраво-червоного кольору.
4
Обробіть спиртовим розчином місце, де був прищ, щоб уникнути інфікування ранки.
5
Якщо прищ не дозрів - зробіть на ніч спиртовий компрес, який чудово «витягує» гній. Для цього намочіть спиртом (медичним, 96%) ватний диск, прикладіть на прищ і зафіксуйте лейкопластиром. До ранку запалення зменшиться, а почервоніння і припухлість зникнуть без сліду.
6
Видалити прищі допомагають і мазі на основі цинку - видавіть пару крапель мазі на палець, рясно змастіть сам прищ і запалену область навколо нього. Повторюйте процедуру 6-8 разів на день.
7
Позбутися від прищів протягом короткого часу допомагають протирання запаленого місця відваром розмарину - 1 ст. ложка сухої трави з квітами, залита половиною склянки окропу.
8
Природно, що всі ці рецепти - домашні «екстрені» заходи, здатні допомогти в тому випадку, якщо прищі з'являються на тілі або обличчі одинично, в рідкісних випадках. Якщо ж мова йде про постійні висипаннях на шкірі, то візит до дерматолога - найправильніший варіант вирішення проблеми, адже такі прищі можуть свідчити про захворювання печінки та ендокринної системи, порушеннях. В цьому випадку вам буде призначено спеціальне лікування, яке не тільки допоможе видалити прищі швидко, але і врегулює дисбаланс в організмі.