Як прибрати виноски в ворде. Як прибрати значки пробілу на сторінці d djhl.

Багатьом користувачам персональних комп'ютерів, які серйозно працюють з текстовими документами, обов'язково стане в нагоді знання того, як прибрати виноски в ворде.
Вам знадобиться
  • Текстовий редактор Microsoft Word, клавіша "Delete".
Інструкція
1
Запустіть будь-яку версію текстового редактора Word, який входить в стандартний пакет Microsoft Office. Внизу сторінки документа ви побачите тонку горизонтальну межу, після якої по-порядку розташовані виноски . Кожній виносці відповідає свій порядковий номер чи інший символ. Цей же знак присутній в тексті, і розташовується в кінці слова або речення, до якого відноситься дана виноска.
2
Для того, щоб прибрати виноски в ворде, поставте курсор миші прямо перед значком виноски , що знаходиться в самому тексті документа. Натисніть клавішу "Delete" (видалити). Після цього знак виноски пропаде з тексту. Разом з ним віддалиться і сам текст виноски під рисою, внизу сторінки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=OVS6p3L5Egk
Зверніть увагу
Навіть не намагайтеся видалити виноски за допомогою спеціального віконця «Виноски» в розділі «Вставка», так як прибрати виноски в ворде можна тільки в самому тексті.
Корисна порада
Також видалити виноски можна мишкою. Виділіть в тексті значок виноски і клікніть правою кнопкою миші. Натисніть «Вирізати».
Робота з виносками в документах Word часто викликає безліч питань. Дійсно, не відразу розберешся, як їх вставляти в документ, а як видаляти. Для вставки виносок існує окреме однойменне меню, а от знайти спосіб їх видалити вдається не відразу.
Інструкція
1
Якщо вам потрібно видалити одну або кілька виносок з документа, то існує найпростіший спосіб, про який не відразу можна здогадатися. Потрібно всього лише виділити посилання і натиснути клавішу Delete (Del) або поєднання клавіш Ctrl і X на клавіатурі комп'ютера. Зверніть увагу, що виділяти і видаляти потрібно не текст виноски внизу сторінки або в кінці документа, а саме сам знак виноски в тексті. Інший спосіб прибрати виноску підійде скоріше тим, хто не працює мишею. Потрібно помістити курсор в текст відразу після посилання і два рази натиснути клавішу Backspace.
2
Якщо вам потрібно видалити відразу всі виноски в документі, то вишукувати кожну і виділяти по одній може бути дуже виснажливим заняттям. Є інший варіант. Відкрийте вкладку «Головна» і виберіть команду «Замінити» в розділі «Редагування».
3
Перейдіть на вкладку «Замінити» і натисніть кнопку «Більше». Тепер натисніть кнопку «Спеціальний» і виберіть пункт «Знак виноски».
4
Натисніть «Замінити все». При цьому поле «Замінити на» має бути порожнім. Все виноски в документі будуть видалені.