Як здати на права категорії е. Здати на категорію в к е калининград.

Залежно від того, яка категорія у вас відкрита в правах , ви можете оформити собі варіант Е до В або Е до С або обидва, але кожен припускає окрему програму навчання. Це дасть вам право керувати автомобілем з причепом. Порядок же відкриття категорії Е такий же, як у будь-якій іншій: навчання та складання теоретичного і практичного іспитів в ГИБДД.
Інструкція
1
Починати слід з навчання водінню. Найпростіше звернутися в автошколу, але проблема в тому, що в їх числі вибір пропонують таку послугу значно менше, ніж по інших категоріях, особливо наймасовішої В. Зазвичай навчання за всіма категоріями пропонують автошколи РОСТО (колишнє ДОСААФ) .Альтернатівой може бути самостійне навчання . Але вчитися їздити з причепом доведеться так, щоб цього не бачили співробітники ГИБДД, які вправі оштрафувати водія за настільки серйозне порушення ПДР.
2
Не буде зайвим освіжити в пам'яті правила дорожнього руху, особливо в частині їзди з причепом. Можливостей попрактикуватися в здачі теоретичного тесту достатньо на просторах інтернету, зокрема, екзаменаційні квитки по всіх категоріях представлені на офіційних сайтах регіональних управлінь ГИБДД.
3
Зберіть пакет необхідних документів: паспорт, медичну довідку з допуском до категорії Е до В або Е до С (або обом), довідку про закінчення автошколи, квитанції про оплату держмита (бланки можна скачати на сайті регіонального управління ДІБДР, а оплатити - в будь-якому відділенні Ощадбанку) З усіма документами приходите в МРЕВ ДАІ за місцем постійної або тимчасової реєстрації.
4
У призначений день приходите на іспит. Здавати доведеться і теоретичну, і практичну частини - в тому ж порядку, що і при відкритті інших категорій.
Корисна порада
Якщо в ГИБДД почнуть вимагати від вас підтвердження керування автомобілем категорії С або В протягом року до моменту звернення, знайте, що це незаконно. В ситуації, коли працівники підрозділу упираються, зверніться зі скаргою на неправомірність їхніх дій в регіональне управління ДІБДР або МВС РФ.