Як дізнатися, що в тебе є голос. Як дізнатися чи гарний голос у дитини.

За твердженням педагогів-музикантів, немає в світі людини, позбавленого музичного слуху. Просто у одних цей слух розвинений більше, в інших менше, у третіх знаходиться в зародковій стадії і вимагає великих трудовитрат. Вокальний голос є похідною від музичного слуху, хоча його розвиток вимагає великих зусиль.
Інструкція
1
Спробуйте заспівати просту мелодію, можливо. звичайну гаму. Швидше за все, з першого разу ви не зможете цього зробити, тому що ваш голос не скоординовані зі слухом. А слух, в свою чергу, поки ще недостатньо розвинений. Заспівайте ще раз і запишіть свій голос на диктофон.
2
Прослухайте запис. Поголовно у всіх людей перша реакція на свій голос - панічний жах. По-перше, ви не дізнаєтеся свій тембр, так як в звичному стані чуєте себе через кістку, тобто без деяких обертонів. Якщо ви запишете просто свою промову, ситуація не покращиться принципово, але будь-який інший чоловік дізнається на записи ваш голос - це зовнішній голос , який чують всі навколишні.
3
По-друге, на записи ви почуєте фальш, якої при співі не відчули. Якщо ви її розпізнаєте, значить, все відмінно, слух у вас все-таки є. Якщо ні, теж можна порадіти: можливо, у вас від природи розвинена координація слуху і голос а.
4
Якщо ці доводи вас не переконали, попросіть свого друга-музиканта провести з вами пробний діагностичний урок. Нехай він просто зіграє кілька нот, які ви можете повторити голос ом, а потім висловить свою думку. Швидше за все, воно буде на вашу користь.
5
Якщо одного не знайшлося, зверніться до педагога-вокалісту музичної школи або училища. Викладачі інститутів візьмуть навіть за пробний урок велику суму грошей, а якість викладання необов'язково буде вище, ніж у колег з іншого навчального закладу.