Як побудувати будинок з контейнерів.

Над спорудою будинку з контейнерів замислюються багато, і це не випадково. Так, транспортні контейнери не тільки дуже міцні і доступні, але ще й коштують недорого. Все це робить їх ідеальними матеріалами для будівлі економічного житла. Але далеко не всі знають, як його вірно зводити.
Інструкція
1
Американські компанії вже кілька років тому вперше почали зводити будинку з транспортних контейнерів. При цьому, вони позиціонують такі будови як екологічно чисті та безпечні і детально описують саму технологію зведення.
2
Перед тим, як приступити до зведення будинку з контейнерів, необхідно очистити ці «будівельні блоки». Для такої очисти рекомендується використовувати піскоструйний апарат. Далі необхідно покрити весь контейнер ґрунтовкою (антикорозійною).
3
На цьому етапі зведення необхідно встановити стандартні транспортні контейнери таким чином, щоб вийшов будинок, яким ви хотіли б його бачити. При цьому ви, як у дитячому конструкторі, можете створити двох або одноповерхову конструкцію будь-якої форми. Відзначимо, що будинку з контейнерів з більш ніж 2-ма поверхами - не найкраща ідея для самостійного будівництва.
4
Після того, як ви закінчили збирати загальну конструкцію, необхідно розмітити майбутні двері, вікна, а також водопровідні, каналізаційні та технічні отвори. Пізніше (на наступному етапі) всі ці отвори потрібно вирізати.
5
Зовнішні стіни необхідно спаяти, після чого приходить час монтажу внутрішніх стін і стелі, який відбувається з використанням сталевих стійок.
6
На цьому етапі проводиться утановка різних систем (сантехнічних, електричних), а також проводяться ізоляційні роботи. Внутрішні стіни також зміцнюються гіпсокартоном, а зовнішні - оболонкою з тепло-, гідро- і звукоізоляцією.
Зверніть увагу
Для того, щоб побудувати надійний будинок з контейнерів, самі контейнери повинні бути високоякісними і цілими.
Корисна порада
1. Споруда будинку з контейнерів проста лише на перший погляд. Якщо ви новачок в будівельній справі - не ризикуйте. 2. Якщо ви хоч на секунду засумнівалися в своїй здатності звести подібний будинок - зверніться до фахівців.