Як перевірити телефон при покупці.

При покупці телефону є небезпека натрапити на заводський брак в будь-якому з його елементів. Щоб максимально знизити такий ризик, слід заздалегідь перевірити телефон не тільки на наявні програмні можливості, але і на його справний фізичний стан. Слідуйте нижчеприведений радам, які допоможуть уникнути багатьох неприємностей.
Інструкція
1
Одним з найпоширеніших дефектів є скрип корпусу. Понажимайте в різних місцях на корпусі телефону , в першу чергу у клавіш гучності і блокування на торцях апарату.
2
Якщо телефон оснащений стилусом, перевірте - стилус повинен міцно «сидіти» у відповідному боксі і не вивалюватися при трясці апарату.
3
Також слід перевірити екран телефону . Увімкніть апарат, огляньте екран на наявність проблемних пікселів, робити це, можливо, доведеться без спеціальних фотографій з різними квітами, т.к. вставити свою карту пам'яті можуть не дозволити.
4
Уважно перевірте працездатність всіх клавіш на клавіатурі, наприклад, набравши тест sms повідомлення. Все кнопки повинні реагувати на перше ж натискання, інакше можливі проблеми з контактами.
5
Вставте sim карту і перевірте якість динаміка і мікрофону, просто зателефонувавши по ньому.
6
Перевірте комплектацію телефону , звірте її з інструкцією, що додається до апарату, попросіть поміняти коробку, якщо виявите відсутність чогось.
7
Нарешті, перевірте всі документи, що додаються до телефону, уважно ознайомтеся з гарантійним угодою. Якщо ви знаєте, як подивитися IME на купуєте телефон, звірте його з IME зазначеному на коробці.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=1Sh-hiM0O1s