Як привчити дитину спати без пелюшок.

Малюки звикають спати в пелюшці настільки сильно, що відучити їх від цього часом просто неможливо. Деякі батьки відразу після народження дитини приймають рішення надягати на малюка речі, щоб уникнути болісного відвикання від звички. Відучити спати в пелюшці хоч і складно, але, приклавши трішки зусиль, можна домогтися цього.
Інструкція
1
Проявіть хитрість. Коли дитина засне, акуратно ослабте пелюшку, а якщо вийде, то зніміть її взагалі і укрийте малюка ковдрою. Поступово шкідлива звичка слабшає, а потім і зовсім проходить. Але не сподівайтеся, зробивши таку хитрість одного разу, що у вас більше не виникне проблем. Дитина, відчувши недобре, прокинеться і його доведеться знову запеленать, так як він почне плакати.
2
Після купання покладіть дитини поряд з собою і постарайтеся його заколисати. Малюк засне без пелюшки, адже поруч з мамою йому так комфортно і добре, що про інші незручності він просто забуде. Але не привчите спати його з собою, позбутися цього ще складніше, ніж від пелюшки. Тому, як тільки ви помітили, що дитина міцно спить, перекладіть його в ліжечко.
3
На жаль, способів відучити малюка від пелюшки мало, все залежить від пристрастей маленького бунтаря. Якщо ви помічаєте, що спати заважають ручки, а після сповивання дитина заспокоюється, надіньте йому «царапки» і поспостерігайте. Можливо, що ваша проблема вирішиться саме таким способом.
Корисна порада
Якщо нічого не допомагає, просто чекайте. Дитина буде дорослішати, і ставати більш активним, а пелюшка йому почне лише заважати і він сам від неї відмовиться.