Як витягнути інформацію з жорсткого диска. Як витягти пам'ять жорсткого диска.

Ніхто не застрахований від випадковостей. Наприклад випадково отформатировали флешку, видалили якісь особисті файли, фотографії на фотоапараті, або річний головного бухгалтера в останній вечір перед здачею звіту. Але не потрібно впадати у відчай. Ще не все втрачено.
Вам знадобиться
  • Програма Zero Assumption Recovery
Інструкція
1
Для відновлення даних вам знадобиться скачати з Інтернету, і встановити програму Zero Assumption Recovery. Вона може відновлювати інформацію з будь-якої карти пам'яті для фотоапарата, стільникового телефону або жорсткого диска.
2
Перше, і найголовніше, щоб жорсткий диск визначався в BIOS і був фізично цілим. Зрозуміло, що якщо жорсткий диск впав з 5 поверху і розлетівся на шматки, то йому вже нічим не допомогти.
3
Після запуску програми натискайте кнопку Proceed для продовження роботи.
4
Виберіть пункт мене Recover from camera memory card - Відновити графічні файли з карти пам'яті фотоапарата або з звичайної флешки, і натисніть кнопку Proceed щоб продовжити
5
У наступному вікні будуть відображені всі жорсткі диски комп'ютера, і зовнішній носії інформації, наприклад флешки.
6
Далі виберіть пристрій, з якого ви хочете відновити дані, і натисніть кнопку Proceed для продовження.
7
Якщо все зроблено вірно, запуститься процес пошуку. Після пошуку з'явиться вікно «Статус пошуку». В першу чергу цікавить число знайдених об'єктів - Objects identified. В процесі пошуку відображається смуга, яка відображає загальний процес пошуку.
8
Після пошуку буде виведено попередження про те, що при використанні не зареєстрованої версії доступно відновлення не більше 4-х папок за один пошук. Якщо дані умови вас влаштують, натискайте ОК.
9
Навпаки необхідної директорії для відновлення поставте галочку. Саме ця директорія і буде відновлена.
10
Виберіть шлях для відновлення вмісту вибраних директорій.
11
Для запуску процесу відновлення натисніть Start copying the selected files - Запуск відновлення вибраних файлів.
12
Після завершення відновлення залишається натиснути кнопку Exit - Вихід.
Корисна порада
За допомогою цієї програми вдавалося відновити інформації після, здавалося б, безнадійних спроб відновлення даних. Навіть після декількох спроб відформатувати флешку в різні файлові системи.