Як перевірити свої нерви. Як розвинути залізні нерви.

Як людині дізнатися, міцні чи є у нього нерви? Немає нічого простіше. Головне - не перестаратися, дотримуватися запобіжних заходів і бути чесним перед собою, тоді все встане на свої місця.
Інструкція
1
Найбезпечніший спосіб - записатися на прийом до невропатолога. Консультація фахівця розкриє очі на реальні факти про особливості вашої нервової системи. За допомогою спеціальних методів і прийомів доктор виявить незначні відхилення від норми, або переконає, що немає причин для занепокоєння.
2
Згадайте, як ви поводитеся при вигляді порізів і ударів близьких вам людей. Падаєте ви в непритомність при незначних синців, не темніє чи в очах від відкритого перелому. Якщо так, то ваші нерви не в повному порядку. Якщо нещасні випадки відбуваються рідко, ви точно не можете описати свою реакцію, не варто експериментувати. Переходьте до іншого способу.
3
Ви здригаєтеся, підстрибуєте зі стільця при кожному шумі, вважаєте за краще спати при включеному світлі? У всіх людях вам ввижаються злодії і грабіжники? Ви розмовляєте або кричите у сні? - Нічого не треба перевіряти, з нервами все зрозуміло, вони не в порядку.
4
Увімкніть відео, яке буде тримати в напрузі, не обов'язково про маніяків і привидів, можна кримінальну хроніку. Завесьте штори, закрийтеся в кімнаті. якщо витримаєте - у вас залізні нерви.
5
Попросіть кого-небудь налякати вас. Вийдіть в коридор при вимкненому світлі і нехай хто-небудь вискочить назустріч. Якщо закричите - нерви не на місці.
6
Спригніте з парашута, рушайте підкорювати вершину Евересту. Якщо навіть при думці про ці радощі життя стане не по собі, а вночі ви прокинетеся від відчуття польоту - всьому виною напружені нерви.
Корисна порада
Не створюйте стресових ситуацій, уникайте конфліктів, не випробовуйте себе на міцність. Нерви не залізні, менше хвилювань - більше користі.