Зв'язок з журналістом.

Зв'язатися з журналістом не так складно, як це може здатися. Більшість ЗМІ ведуть відкриту політику по відношенню до читачів, і контактний телефон або електронну адресу цікавить співробітника нерідко можна знайти в номері видання. В іншому випадку достатньої зачіпкою можуть бути телефон та електронну адресу редакції.
Інструкція
1
Деякі видання розміщують прямі телефони своїх співробітників та їх електронні адреси прямо в друкованій версії і на сайті. Наприклад, так надходила московська газета «Мій район», де в кожній районній версії на сторінці, присвяченій конкретному району, розміщувалися мобільний номер і E-mail відповідав за її наповнення репортера.Еслі ви знаєте, в якому відділі працює зацікавив журналіст (неважко здогадатися по тематиці та жанром його публікацій), зателефонуйте до відділу (їх телефони зазвичай є в вихідних даних видання, там же нерідко можна знайти посади ключових співробітників газети чи журналу).
2
В крайньому випадку, якщо єдина доступна зачіпка - контактний телефон редакції, зателефонуйте за цим номером і запитайте, як можете зв'язатися з цікавлять вас журналістом . З репортером або редактором відділу вас, швидше за все, зістикують без проблем. А от з головним редактором і його заступниками - скоріше у виняткових случаях.Еслі вам не принципово, з ким говорити, і ви хочете запропонувати тему для публікації, озвучте її, і вас переадресовують до відділу по профілю.
3
Ви також можете написати на редакційний електронну адресу. Якщо тема листа зацікавить редакцію, його передадуть по приналежності і журналіст сам зв'яжеться з вамі.Не забудьте вказати у листі свої контакти, а його тему у відповідному полі сформулюйте гранично точно. Це підвищить шанси, що лист не відсічуть спам-фільтри.
4
Публічність професії та постійна робота зі словом розташовує багатьох журналістів вести свої онлайн щоденники в соціальних мережах, наприклад, в Живому журнале.Ссилка на блог відомого журналіста може бути присутнім на сайті видання, де він работает.Прі наявності аккаунта ви можете додати цікавить вас журналіста-блогера під френдстрічку, відправивши йому приватне повідомлення. І якщо ваш лист його зацікавить, він відповість.