Як зберігати шубу влітку.

Шуба - річ майже архетипова. В найпотаємніших фантазіях людей обох статей фігурують шуби. Тільки чоловіки мріють про жінок в шубі, а жінки - про шуби, шубках, кожушках, манто, хутряних накидках, жилетах та іншої хутряної розкоші взагалі. Але бути щасливою власницею шуби - мало, потрібно ще й залишатися нею якомога довше. Для цього хутряні вироби слід правильно зберігати.
Інструкція
1
Підготуйте шубу до зберігання. Уважно огляньте її на предмет наявності пошкоджень, сильних забруднень. Якщо необхідно, віднесіть виріб в хімчистку. Витрусіть шубку, потім добре просушіть і провітріть на свіжому повітрі. Ні в якому разі не залишайте її під прямими сонячними променями. Неодмінно очистіть всю грязь, розчешіть звалятися хутро за допомогою дуже частого гребеня. Особливу увагу приділіть місцям, де хутро стирається найбільш інтенсивно - комір, рукава. Покладіть в кишені шуби пакетики із засобом від молі. Ретельно застебніть всі гудзики, гачки, застібки і липучки, наявні на хутряному виробі.
2
Визначте шубку на плічка і повісьте в шафу. Простежте за тим, щоб хутро не зминався при зберіганні і мав можливість «дихати». Використовуючи спеціальні чохли для зберігання верхнього одягу з хутра, зверніть увагу на те, щоб їх тканина була проникною для повітря. Ідеальним варіантом стане мішок з натуральної тканини (льон, бавовна).
3
Небажано зберігати шуби в складеному вигляді. Якщо ж для того, щоб повісити зимовий одяг в шафі, немає місця - зберігайте її в спеціальних чохлах, акуратно складеної так, щоб на ній не було ніяких заломів і складок.