Як пристебнути дитяче крісло.

Перед установкою дитячого крісла потрібно обов'язково ознайомитися з інструкціями виробника. Кожен виробник автокрісел проводить багато різних досліджень для того, щоб домогтися максимальної безпеки. Система кріплення не має на увазі використання зайвих деталей.
Інструкція
1
Дитяче крісло , яке встановлюється проти ходу руху, забороняється ставити на переднє сидіння, якщо там можуть спрацювати подушки безпеки. Найчастіше подушку просто відключають, але дана функція є не на всіх автомобілях. Вкрай не рекомендується проводити встановлення на це місце крісла, розташованого по ходу руху. Справа в тому, що подушка при розкритті має велику силу віддачі. Вона розраховується на дорослого пасажира, а дитині може нанести різного роду травми.
2
Крісло рекомендується встановлювати на задньому сидінні. Там набагато безпечніше перебувати дитині, ніж попереду. Найбезпечнішим місцем у машині вважається середина заднього сидіння.
3
Найкраще робити кріплення крісла трехточечними ременями. Стабільно встановлене крісло забезпечення максимальну безпеку. Крісло потрібно кріпити щільно. Люфт не повинен бути більше двох сантиметрів. Коли виробляєте установку автокрісла-переноски 0 +, зверніть увагу на те, щоб ремені чи не переплуталися. Ремені повинні перебувати на своєму місці.
4
Досить часто зустрічаються випадки, коли в машині короткі ремені. Батьки в цьому випадку вирішують, що можна тільки використовувати поясну частину ременя. Це дуже небезпечно. Необхідно вирішити дану проблему в найкоротші терміни. У будь-якому автосервісі проводять заміну ременів на більш довгі ремені. Забороняється притискати авто крісло спинкою переднього сидіння. Якщо трапиться аварія, то спинка може зламатися, а навряд чи піде на користь дитині в кріслі.
5
Коли виробляєте установку крісла, обов'язково потрібно звернути увагу на відповідну частину автомобільного ременя. Не повинно бути контакту перетяжки з частинами крісла. Якщо станеться перевантаження, то ремінь може розстебнутися. Потрібно стежити за тим, щоб ремені не перекручується. Щільно потрібно затягувати внутрішні ремені крісла.