Як пов'язати дитячий бере гачком. Бере гачком для дитини.

Рукоділля як хобі - само по собі чудове заняття, але коли необхідно створити щось для своєї дитини, воно перетворюється на справжнє задоволення! Та й маляті носити зроблене вашими руками такий твір вязального мистецтва буде більш ніж приємно, адже річ створена люблячими маминими руками.
Вам знадобиться
  • - пряжа
  • - гачок
  • - підкладкова тканина
Інструкція
1
Підготуйте пряжу для берета. Якщо будете використовувати акрил, до нього підійде гачок для в'язання розміру 2,5-3. Якщо ж нитка буде більш щільною - підберіть гачок розміру 3,5-4.
2
Починайте в'язати бере з верхівки. Зберіть нитка в невелике колечко і обв'яжіть його 6-8 стовпцями без накиду. Після стягніть кільце, потягнувши за протилежний кінець нитки.
3
Далі в'яжіть в такому порядку: 2 ряд - в кожну петлю першого ряду в'язати по 2 стовпчика; 3 ряд - в кожен другий стовпець другого ряду в'яжіть по два стовпці; 4 ряд - в кожен третій стовпець 3-го ряду в'яжіть по два стовпці; 5 ряд - в кожен четвертий стовпець четвертого ряду в'яжіть по два стовпці.
4
У наступних рядах додавайте рідше, в кожен п'ятий, далі - в кожен шостий стовпець ряду. Контролюйте, щоб коло звужувався, проте і не розширювався занадто різко, утворюючи хвилі.
5
В'язати можна двома способами - по спіралі і починаючи кожен ряд заново. Метод в'язання по спіралі набагато простіше.
6
В'яжіть коло доти, поки він не стане в діаметрі близько 25 сантиметрів. Після цього зв'яжіть ще 3-5антіметров без додавання стовпців, рівномірно.
7
В наступних рядах поступово і рівномірно зменшуйте кількість стовпців в ряді, тим самим звужуючи виріб. Зменшуйте кожен п'ятий стовпець, повторюючи це протягом трьох і більше рядів підряд, щоб у підсумку крайній ряд берета відповідав обсягу голови дитини. Краю берета можна обв'язати кількома рядами стовпців без накиду, або декоративними пелюстками.
8
Якщо ви вирішили пов'язати дитячий бере гачком для осені або весни, зшийте до нього підкладку. Для цього з не надто щільної тканини (можна трикотажної) зшийте підкладку у формі звичайної шапочки, а потім ушийте її в готовий бере. Для більш холодної пори року краще візьміть флисовую тканину.
В'язання - дуже захоплююче і водночас корисне заняття. Зв'язавши своїми руками якусь річ, ви можете втілити в ній свою фантазію і тонкий смак. Діти, у яких мами - рукодільниці, завжди модно і елегантно одягнені. Розглянемо, як легко і швидко можна пов'язати бере для дитини .
Вам знадобиться
  • - пряжа
  • - гачок або спиці
Інструкція
1
Для берета на дитини 3-4 років буде потрібно 100-150 г пряжі. Якщо ви хочете теплий беретик, візьміть напівшерстяну пряжу або мохер.
2
Крючком потрібної товщини (див. Упаковку пряжі) в'яжемо ланцюжок 4 повітряних петель і замикаємо її в кільце з'єднувальним напівстопчиком.
3
Далі в'яжемо основним узором - напівстовпчиками з накидом. Вони виходять вище звичайних стовпчиків без накиду, тому бере в'яжеться швидше і візерунок виглядає лучше.Полустолбік з накидом: робимо накид на гачок, потім вводимо гачок в петлю попереднього ряду, захоплюємо робочу нитку і протягуємо її одночасно через всі три петлі, що знаходяться на гачку.
4
В'яжемо бере по колу. Ланцюжок з 4-х петель - це 0-й ряд. Далі в'яжемо: 1 ряд - 8 напівстовпчиків з накидом (п/ст.с/н.); 2 ряд - збільшуємо вдвічі кол-во п/ст.с/н. = 16 петель; 3 ряд - робимо прибавки петель через 1 петлю, тобто з однієї петлі пров'язуємо 1 п/ст.с/н., А з другої - 2 п/ст.с/н., І т.д .; 4 ряд - робимо прибавки через 2 петлі: 2 петлі пров'язуємо п/ст.с/н., в третю в'яжемо 2 п/ст.с/н. і т.д.
5
Таким чином, вийде бере з восьми клинів. Коли ви досягли потрібного вам розміру дна берета, приблизно 25 см, то потрібно в'язати три ряди п/ст.с/н. без додавання петель. Після цього починаємо збавляти петлі.
6
Кількість отриманих петель ділимо на 8 і зменшуємо через отримане кількість петель, пропускаючи одну петлю попереднього ряду. Зменшуємо до тих пір, поки бере не буде дитині за розміром. В якості обідка можна пров'язати кілька рядів стовпчиків без накиду або стовпчиків з накидом.
7
Зв'язати бере для дитини можна і спицями, принцип в'язання залишається тим же, тобто петлі додаються й зменшуються по одній і тій же схемі. Головне, щоб убавленія і додавання виконувалися строго між клинами берета, тоді виріб буде виглядати акуратно і красиво.