Як прикрасити стіл до свята.

Святкові елементи в предметах інтер'єру, незвичайне меню, наряди - все це обов'язкові зовнішні складові свята. До них додаються відмінний настрій, ігри, спілкування. Все це робить свято незабутнім. Однак ще більш посилить атмосферу святкового дня прикрашений стіл . Адже за ним багато хто проводить більшу частину вечора. А якщо на святі присутні і діти, їх захопленню не буде меж, та й апетит помітно поліпшиться.
Вам знадобиться
  • Скатертина, серветки, столові прилади, продукти, квіти, свічки, ваза.
Інструкція
1
Для початку порахуйте, на скільки персон необхідно накрити стіл . Підберіть відповідні стіл ові прилади і посуд. Потім приступайте до прикраси стіл а.
2
Одним з головних елементів є скатертину. Для урочистих днів, залежно від випадку, підійдуть різні скатертини. Якщо це дитячий ранок, краще зробити вибір на користь яскравої клейончастої скатертини. Дитячий стіл - це завжди пара-трійка пролитих склянок, тому клейонка - відмінний вихід. Для урочистого обіду підійде будь-яка ошатна скатертина.
3
Один з ключових моментів в прикрасі стіл а - це вибір центрового елемента. Ним може стати святковий торт, якщо це день народження. Для інших свят це можуть бути чаша з фруктами, красиві свічки. При використанні в якості центрового елемента вази з квітами простежте, щоб букет не був надто високим - це завадить гостям бачити один одного і створить дискомфорт.
4
Багато сказано про сервіровці стіл а. Не будемо повторювати про це в тисячний раз. Можна лише додати, що красиво складені серветки піднімуть настрій гостям і додатково прикрасять стіл .
5
Головне на святковому стіл е - це, звичайно, їжа. Красиво приготоване і прикрашене блюдо стане головною подією вечора, а якщо таких страв декілька - від них і зовсім складно буде відвести очі. Існує багато способів прикраси блюд - від усім відомої закуски «мухомори» з яєць, помідорів і майонезу до більш складних страв, над якими належить потренуватися, перш ніж представити їх гостям.
6
Можете підготувати для гостей так звані «бонбоньєрки» - невеликі сюрпризи в мішечках. Це можуть бути цукерки чи приємні дрібниці, зроблені своїми руками. До кожного мішечка можна прикріпити міні-листівку з побажанням приємного вечора. Існує багато способів прикрасити ваш стіл , але головне - це турбота, яку ви проявите, намагаючись для ваших гостей.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=tAM3me0vHyA