Як виростити розсаду баклажанів.

Хороший урожай безпосередньо залежить від якості розсади. В свою чергу, якість розсади залежить від насіння. Щоб влітку зібрати добротний урожай баклажанів , необхідно орієнтуватися на деякі важливі моменти їх вирощування.
Інструкція
1
Оптимальний час посадки розсади - 50-60 днів до висадки на відкритий грунт. Так розсада повністю зміцніє і не встигне пересохнути. Ідеальний місяць для висадки - травень (або початок червня).
2
Для посадки використовуйте землю власного приготування. Готуйте її з розрахунку 25% тирси або піску і 75% торфу. У разі, якщо торф кислий, обробіть його вапном. Обов'язково полийте добривом, наприклад, суперфосфатом або аміачною селітрою. В цьому випадку субстрат вийде неоднорідним.
3
Баклажан дуже ніжне рослина, якщо вирощувати розсаду в ящиках, то пересадці розсади частина коренів буде загублена. Розсаду краще вирощувати в горщиках при температурі 24-25 градусів. Покладіть насіння в середину ємності, полийте трохи теплою водою і присипте грунтом приблизно на 5-7 мм, обов'язково накрийте плівкою.
4
Щойно баклажани зійшли, перенесіть їх в світле місце, так як баклажани дуже люблять світло, а при поганій освітленості сіянці сильно витягуються. Після відростання листа розсаду пересадите в горщики діаметром приблизно 10-12 см, обов'язково притягну їх на 1-2 дні для прискорення процесу.
5
Якщо вам все-таки доводиться сіяти баклажани в ящики, то вчасно проводите пікіровку. Грунт зволожите на всю глибину, для пікіровки підійдуть тільки добре розвинені сіянці. Поливайте розчином калієвої і кальцієвої селітри з розрахунку 1 чайна ложка, на 1 л води. Чи не переливайте грунт, надлишок вологи, також як і недолік її, веде до загибелі рослини.
6
Розсаду висаджуйте на грядки, коли ви будете точно впевнені, що заморозків не буде, а земля прогріється до 20 градусів. Якщо баклажан висадити в холодний грунт, то він перестане рости. Тільки після успішного зав'язування плодів і при хорошому сонячному освітленні більш низька температура не відіб'ється на зростанні плодів, і ви отримаєте багатий урожай.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=AktIQY7RQ0o
Зверніть увагу
Якщо добриво змусило засумнівається у своєму походженні або букви і термін придатності стерлися, що не застосовуйте таке добриво.
Корисна порада
Поливайте розсаду тільки теплими добривами, від холодної води розсада замерзне і буде хворіти, а від хворого рослини користі немає.