Як зробити альтанку для дачі.

Альтанка - це відкрите чи напівзакрите легке будова, яке споруджується на садовій ділянці, щоб дачники мали можливість відпочивати під її Тенька. Дизайн і конструкція альтанки залежить від її призначення і смаку господаря. Альтанки можуть бути літніми і всесезоннимі. А тепер можна докладніше поговорити про літніх альтанках.
Вам знадобиться
  • Сокира, шуруповерт, лобзик, пила, стамеска, деревина
Інструкція
1
Зазвичай дачні альтанки мають площу від 3 до 10 кв.м. Все залежить від того, як ви маєте намір використовувати будову: для домашніх чаювань, одиночного медитирования або для посиденьок з друзями. Місцезнаходження даної споруди повинно вибиратися також виходячи з його функції. Однак головна вимога при виборі місця - красивий мальовничий вид з альтанки.
2
Літні альтанки зазвичай будуються з дерева. Добре просушенная ялина або сосна - екологічний, натуральний і гіпоалергенний матеріал. Він добре впишеться в інтер'єр будь-якого саду і не порушить екологічну цілісність садової ділянки.
3
Першим ділом ви повинні зробити фундамент. Зніміть з наміченого ділянки землі верхній трав'яний шар, намітьте контури майбутньої альтанки. По кутах і по краях контура виберіть грунт і встановіть необхідну кількість стовпів фундаменту на глибину 500 мм. Стовпи можуть бути зроблені як з цегли і каменю, так і з дерева, обробленого антисептиком. Залийте стовпи фундаменту заздалегідь підготовленим цементним розчином. Перевіряйте вертикальність стовпів за будівельним рівнем. Вони повинні стояти строго вертикально.
4
Після висихання розчину (приблизно через добу) укладіть на фундамент шар руберойду для гідроізоляції і підстава альтанки, яке являє собою дерев'яний брус 100х100 мм. По периметру підстави закріпіть вертикальні стовпи з такого ж бруса довжиною 2,5 м. У верхній частині стовпів зробіть пропили під кріплення покрівлі.
5
Зберіть покрівлю на землі. З'єднайте посередині дошки з бруса, зміцните місця з'єднання, зробіть по краях пропили, щоб підстава даху увійшло в вертикальні стовпчики. Встановіть основу покрівлі на стовпи.
6
Покладіть на бруси перекриття дошки, гідроізоляційний матеріал. Зміцніть на кроквах обраний покрівельний матеріал (шифер, черепиця, металевий профіль або металевий лист).
7
Каркас альтанки можна оббити вагонкою або дошками. Стіни альтанки можуть бути суцільними або гратчастими. Покриття для підлоги також може бути різним. Головне, щоб в альтанці було затишно і не холодно в погану погоду, і прохолодно - в спеку. Навколо альтанки доцільно висадити в'юнкий чагарник або влаштувати клумбу з квітами, альпійську гірку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=bkCDOc0ZA6o