Як провести планерки. протокол планерки зразок.

Планерка на будь-якому підприємстві - це, по суті, обговорення поточних задач виробництва, звіт по виконану роботу за поточний період, обговорення надзвичайних подій. На планерці повинні бути присутніми старші керівники підрозділів і керівник або заступник керівника підприємства.
Інструкція
1
Почніть планерку з обговорення виконання поставлених завдань на попередній планерці. Керівники підрозділів по черзі повинні відзвітувати про виконану роботу, про виниклі непередбачених труднощах і про справність обладнання, яке потрібно для проведення поставлених завдань.
2
Наступним етапом планерки буде обговорення надзвичайних і неординарних подій на підприємстві. Ця тема обговорюється по кожному підрозділу окремо, і виносяться пропозиції щодо методам усунення даних ситуацій.
3
Обговорюється тема преміювання та заохочення співробітників. Грошова сума з преміювання визначається для кожного структурного підрозділу за результатами звітної роботи виконаної за певний період часу. Кожен керівник структурного підрозділу сам вирішує, яку суму винагороди отримає кожен співробітник.
4
Далі виступає керівник або заступник керівника підприємства. Ставляться поточні завдання на наступний період, дається оцінка роботи кожного структурного підрозділу та рекомендації щодо поліпшення якості і кількості робіт. Виносяться догани та попередження за невиконання робіт і за неякісне їх виконання.
5
Все, що говориться на планерці, вноситься в окремий протокол і конспектує кожним керівником структурного підрозділу.
6
Плани та завдання на поточний період вносяться окремим рядком в конспекти керівників і протокол планерки.
7
В кінці планерки керівник підприємства бажає всім успішної роботи і призначає дату і час наступної планерки.
8
На деяких підприємствах дати і час планерок не призначаються. Вони строго визначені в статуті підприємства.