Як зробити анімоване меню. dvd lab pro анімоване меню.

Багато користувачів, особливо початківці, питають про можливості створення анімованого меню (motion menu). Анімоване меню можна створити, практично в будь-якій програмі, якою ви володієте. Існує безліч програм, як професійних, так і непрофесійних. Наприклад: типу "Adobe Premiere", "Video Vegas", "Ulead Media Studio Pro" або "Puremotion EditStudio". Нижче буде розглянуто метод створення анімованого меню (motion menu) за допомогою програми DVD-lab Pro з додатковим використанням додатка зовнішнього кодера.
Вам знадобиться
  • Програма DVD-lab Pro з додатковим використанням додатка зовнішнього кодера.
Інструкція
1
Відкрийте програму DVD-lab Pro.
2
Натисніть кнопку «Створити» і назвіть новому файлу. Для новачків краще вибрати формат для збереження MPEG-2. В цьому випадку програма все зробить сама.
3
скомпілюйте DVD і отримаєте справжнісіньке анимированное меню (Motion Menu). Змінюючи різні настройки, ви можете налаштувати своє меню під свої потреби.
Зверніть увагу
Не потрібно видаляти з створеного меню ніякі об'єкти. В іншому випадку, анімований фон (motion background), якщо він визначений без об'єктів, буде видимим, а це вже виглядає не дуже красиво.
Корисна порада
Анимированное меню (Render Motion) дозволяє об'єднувати статичну графіку (наприклад, зображення, фон або кнопки) з анімованим відео. Один додаток може об'єднати відео в фоні зі статичним об'єктом. Інше додаток здатний створити мініатюри анімованого меню. Анімоване меню здатне об'єднати файли відео, з різними частинами фільмів, з якими-небудь статичними елементами. Це меню здатне розпізнати всі об'єкти, які можна використовувати як анімованих мініатюр і представити їх списком об'єктів анімації (Motion Objects) .Якщо маються Dynamic-FX об'єкти в меню, вони будуть відображені в списку об'єктів Dynamic-FX. Dynamic-FX об'єкти жодним чином не впливають на установки описані нижче. Вони завжди створюються при завершенні роботи, і їх можна змінити у властивостях Dynamic-FX.Прі виборі об'єкта анімації можна встановити різні параметри для кліпу: 1 - Анімувати цей об'єкт (Render this object). 2 - Встановити точку старту (Set Start Point of the motion clip). 3 - Точна настройка (Fine Scrub), для більш точної установки точки початку кліпа.4 - Для установки інших настроек.Также можна налаштувати параметри для кожного анімованого об'єкта: 1. Загальний час кліпу (Total Clip Time). Вказується тривалість показу меню.2. Ефект заставки (Intro Effect). Є можливість додати заставку, яка буде застосовуватися в меню в разі затримки кнопки. Іншими словами, цей ефект визначає те, як об'єкти будуть з'являтися під час заставки. Зазвичай рекомендується час заставки встановлювати від 10 до 30 секунд, потім відбувається зациклення кадрів.