Як виростити алиссум.

Квіти завжди прикрашають наш інтер'єр - сад, город, дачну ділянку або балкон. Люди, що займаються квітами, не з чуток знають, як важко часом виростити деякі рослини - одні теплолюбні, інші люблять воду. Але є невибагливі рослини, які легко виростити при будь-яких умовах. Одним з таких є алиссум .
Інструкція
1
Крім чудесного цвітіння, він має приємний медовим ароматом. Його також можна вирощувати у себе на балконі або на дачній ділянці. Сіяти насіння алиссум а слід не в землю, а на її поверхню, так як для проростання насінню необхідне світло. З кінця квітня по початок травня - дуже вдалий час для посадки цієї рослини, причому відразу ж в грунт.
2
Домашні умови для нього не підходять, адже алиссум світлолюбна і теплолюбна рослина, хоча може рости і в досить прохолодних умовах.
3
Доглядати за паростками потрібно дуже старанно. Важливо знати, що для появи нових бутонів і для того, щоб квітка ріс швидше, необхідно підрізати його, починаючи з першого цвітіння. Щоб ваша клумба з алиссум ом виглядала красиво, після всхода паростків краще відсадити їх один від одного на відстань 15-20 см. Благо пересадку це рослина витримує добре.
4
Багаторічний алиссум , як і інші багаторічні квіти, можна посадити і під зиму, адже в перший рік він не буде цвісти в повну силу. Таким чином, багаторічний алиссум зацвіте відразу після того, як зійде сніг, коли з'явитися більше сонця і тепла. На Кавказі і в Європі алиссум зростає дикими порослями, прикрашаючи ландшафт своїм невеликим, але красивим цвітінням, яке нагадує барвистий килим.