Як здати одяг в секонд-хенд. Здати речі в секонд хенд.

У кожній родині, напевно, знайдуться речі, які в силу певних причин стали не потрібні і просто займають місце в не безрозмірний шафах або порошаться на антресолях. Діти виростають, змінюються розміри, речі виходять з моди і просто набридають. Що ж робити з усім цим багатством - нести на смітник - шкода, до того ж і речі не якесь там барахло, все ж грошей коштують, часом немаленьких. І тут на допомогу приходить « секонд хенд». Головне питання, як же здати одяг?
Вам знадобиться
  • Речі для здачі.
Інструкція
1
Знайти пункт прийому « секонд хенд».
2
Одяг і взуття, передбачувані до здачі, необхідно підготувати. Одяг повинен бути чистим і в хорошому стані, а взуття зібрана в пари, при наявності шнурків, бажано її зв'язати ними. До речі, здавати можна і постільна білизна, і ковдри. Всі речі слід добре упакувати.
3
Вирушити в пункт прийому і здати непотрібні речі приймальнику.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=BA8XHHl5aCw
Корисна порада
І на цьому все, тепер з почуттям виконаного обов'язку і полегшення, можете повертатися до своїх справ. Ну, а якщо ви все-таки хочете виручити хоч якісь гроші за свої симпатичні джинси, цілком пристойну курточку і майже не ношені туфельки, то вам потрібно в комісіонку. Але це, як мовиться, вже зовсім інша історія.