Як видалити видаляються програми.

При установці програми в комп'ютер разом з нею встановлюється і деинсталлятор, призначення якого - видалити програму, всі створені їй компоненти і записи в системному реєстрі. Однак не все деинсталлятори в змозі врахувати особливості обладнання, програмного забезпечення та операційної системи саме вашого комп'ютера. В результаті спроби видалити таку програму викликають тільки повідомлення про помилку, залишаючи програму в списку встановлених.
Інструкція
1
В цьому випадку найпростішим виходом буде ручне видалення записів, що відносяться до цієї програми з реєстру Windows. Першим кроком цієї процедури запустіть майстер деінсталяції - клацнувши правою кнопкою миші "Мій комп'ютер" виберіть в контекстному меню пункт «Установка та видалення програм». Це ж можна зробити і через панель управління - посилання на неї розміщена в меню на кнопці «Пуск».
2
Кілька секунд (іноді - кілька десятків секунд) піде у цієї утиліти на складання списку встановленого програмного забезпечення. Коли це буде зроблено, просто згорніть це віконце - надалі воно буде потрібно як довідник для звірки з реєстром.
3
Решта роботи буде проходити в редакторі реєстру Windows - запустіть його. Це можна зробити, клацнувши правою кнопкою «Мій комп'ютер» і вибравши в контекстному меню пункт «Редактор реєстру». А можна через діалог запуску програм - натисніть кнопок CTRL + R, введіть "regedit" (без лапок) і натисніть Enter.
4
При будь-якому редагуванні реєстру обов'язково слід робити резервні копії його поточного стану - розкрийте в меню редактора розділ «Файл» і клацніть пункт «Експорт». Відкриється діалог збереження файлу - збережіть резервну копію з ім'ям, що містить сьогоднішню дату. Так буде простіше знайти його, якщо буде потрібно відновлення реєстру.
5
Після цього, послідовно розкриваючи гілки в лівій панелі редактора, перейдіть в секцію Uninstall. Ваш маршрут повинен бути такий: HKEY_LOCAL_MACHINE => SOFTWARE => Microsoft => Windows => CurrentVersion => Uninstall
6
Тепер вам буде потрібен згорнутий в трей майстер деінсталяції - розгорніть його, знайдіть назву удаляемой програми і пошукайте схожий з цією назвою ключ в розгорнутій секції Uninstall редактора реєстру. У лівій панелі повинне бути присутнім назва, не в точності повторює ім'я в майстрові деінсталяції, але схоже. Знайшовши щось схоже - розкрийте його і клацніть параметр DispiayName. Саме з цього параметра деинсталлятор Windows бере назви програм, складаючи свій список, тому тут назва повинна повністю збігатися. Якщо ні - пошукайте інший схожий ключ і звірте вміст його DispiayName з назвою, зазначеним у списку майстра деінсталяції.
7
Коли збіг знайдено - видаліть ключ в реєстрі Windows. Зверніть увагу - видаляти треба не тільки параметр DispiayName, але весь цей ключ реєстру. Закрийте список параметрів ключа, клацніть його правою кнопкою миші і в контекстному меню виберіть пункт "Видалити".
8
Закрийте майстер деінсталяції і відкрийте його заново, щоб у ньому оновився список встановлених програм, і ви змогли переконатися, що видаляється програми більше немає серед встановлених додатків.
Дуже часто користувачі персональних комп'ютерів використовують тріальні версії різних програм. Після переустановки деяких з них пробний термін знову доступний, однак записи про закінчення тріального терміну деяких зберігаються в реєстрі операційної системи, після чого для їх коректної роботи потрібно ліцензійний ключ.
Вам знадобиться
  • - програма Trial-Reset.
Інструкція
1
Відкрийте ваш веб-браузер і в рядку пошуку введіть Trial-Reset. Це програма для очищення реєстру від записів про використання пробних ключів різних програм, після використання яких пробний термін дії буде доступний вам знову. Зрозуміло, ви можете скористатися будь-який інший програмою того ж призначення. Ці програми використовують звичайний прийом видалення записів реєстру операційної системи про використання вами програмного продукту протягом пробного періоду часу, також вони видаляють інформацію про використані ключах і мають інший розширений функціонал. Перед скачуванням переконайтеся, що повне видалення програми з видаленням папок із системних директорій не принесло потрібних результатів.
2
Виконайте перевірку на віруси скачанной програми , інсталюйте її і уважно ознайомтеся з меню. Більшість подібних програм мають схожий інтерфейс, тому робота в них здійснюється практично по одному і тому ж сценарію, вам лише необхідно буде вибрати назву програми, інформацію про використання якої хочете видалити.
3
Знайдіть у списку записів реєстру інформацію про віддалену вами програмі і виконайте видалення пробного ключа. Встановіть її заново, активувавши пробний термін дії. Після закінчення його просто переустановите програму і очистіть реєстр від відповідного запису.
4
Якщо ви не хочете користуватися додатковими програмами для видалення записів про використання тріального терміну дії, виконайте чистку реєстру вручну, запустивши його за допомогою пункту «Виконати», який знаходиться в меню «Пуск». У вікні, виберіть в лівій його частині директорію з потрібною записом і видаліть її. Будьте особливо уважні при роботі з реєстром, оскільки він впливає на роботу системи в цілому.
Зверніть увагу
Будьте уважні при роботі з реєстром Windows
Корисна порада
По можливості придбайте ліцензійні ключі використовуваних програм.