Як проводити ділові бесіди.

Загальне правило ведення ділових бесід можна сформулювати як «максимум інформації за мінімум часу». Обов'язкова умова також - демонстрація поваги до співрозмовника, навіть якщо той мало симпатичний. Емоції і оціночні судження краще залишити для себе, в розмові же спокійно реагувати навіть на неприємні моменти.
Вам знадобиться
  • - знання норм ввічливості та ділового етикету;
  • - комунікативні навички.
Інструкція
1
До жанру ділової бесіди слід відносити будь-яке спілкування з співрозмовником по роботі, будь то колега або представник іншої організації, з якою ви так чи інакше стикаєтеся в рамках своїх службових обов'язків, будь то особиста зустріч , телефонна розмова, листування електронною або звичайною поштою, зв'язок через програми миттєвого обміну повідомленнями і т. П.В цей же розряд потрапляють і багато моментів, пов'язаних з вирішенням особистих проблем: отримання державних послуг, покупка і продаж особистого майна та ін.
2
Перш ніж приступати до спілкування, чітко продумайте, яку інформацію ви хочете одержати або, навпаки, донести до співрозмовника. Залежно від ситуації (перший контакт або черговий, в якої зі сторін більше зобов'язань перед іншою, як складалися ваші стосунки раніше і пр.), Продумайте, чим можете зацікавити співрозмовника, розташувати до себе.С перших ваших слів, якщо ініціатор розмови ви, той повинен представляти, з ким і з якого питання має дело.В деяких випадках не буде зайвим довідатися, чи зручно співрозмовникові говорити зараз. В інших, якщо ситуація розташовує - підкреслити терміновість вашого звернення.
3
Виразно донесіть до співрозмовника необхідну інформацію, при необхідності уточніть, чи правильно він вас зрозумів. В свою чергу, уважно вислухайте іншу сторону і переконайтеся, що всі зрозуміли правильно. Якщо потрібно, задайте уточнюючі питання. Не буде зайвим і у співрозмовника поцікавитися, чи немає запитань у него.В кінцевому підсумку ви повинні один одного зрозуміти вірно.
4
Якщо ж інша сторона відверто неправа, потрібно обов'язково з максимумом коректності вказати їй на це. А якщо ви залежите від неї більше, ніж вона від вас, це зробити навіть ще важливіше. Боятися, що це погіршить ваше становище, не следует.Наоборот, тих, хто знає свої права і вміє їх відстояти в рамках закону і етикету, поважають. А якщо і недолюблюють, намагаються все ж не злити. А тому чим раніше ви покажете зуби, тим краще.
5
На завершення бесіди підведіть її загальний підсумок і при необхідності домовтеся про подальшу взаємодію: коли повинен бути готовий результат того чи іншого обумовленого дії, як ви зв'яжетеся з іншою стороною, хто, що і в які терміни повинен вжити по предмету вашого разговора.Все взяті на себе зобов'язання необхідно дотримуватися, а при неможливості це зробити - завчасно ставити про такі обставини іншу сторону і ініціювати обговорення альтернатив, запропонувавши свій варіант вирішення проблеми.