Як перевірити теплу підлогу. Як перевірити роботу датчика теплої підлоги.

Електрична тепла пол представляє собою вбудовану систему опалення, в якій в якості нагрівального елемента, як правило, застосовується кабель. Такі пол и ис пол ьзуются для обігріву різних типів виробничих і житлових приміщень. Щоб проблем з пол ом не виникало, при його монтажі необхідно ви пол нитка ряд рекомендацій. Перевірити теплий пол на предмет наявності несправностей зазвичай не становить труднощів.
Вам знадобиться
  • Тестер або мультиметр
Інструкція
1
При роботі системи, складової внутрішній устрій електричного теплого пол а, вся поверхня пол а перетворюється у велику робочу панель, яка рівномірно випромінює тепло. Температура пол а трохи перевищує температуру повітря. Це дозволяє створити м'який обігрів, що ідеально підходить для комфорту. Температура теплого пол а фіксується особливим датчиком, система дозволяє регулювання температури за допомогою терморегулятора.
2
Основний елемент електричного теплого пол а - нагрівальний кабель. За своєю суттю це провідник, який володіє високим опором, який нагрівається при проходженні через нього електричного струму. Може ис пол ьзоваться нагрівальний кабель, укладений на термоустойчивую сітку з пластику. Кабель фіксується спеціальною стрічкою. Такий пристрій називається теплим матом.
3
Щоб не допустити відмов у роботі даної системи обігріву пол а, необхідно перед початком робіт переконатися, що електропроводка в приміщенні в стані витримати до пол нительно навантаження. Кабель необхідно укладати не під меблями, а на вільних ділянках пол а.
4
Особливу увагу приділіть вибору системи обігріву. Кабель застосовують в тих випадках, коли пол можна підняти на висоту до 5 см. Такий простір буде потрібно для укладання бетонної стяжки. Нагрівальний мат рекомендується укладати безпосередньо під плитку.
5
Робоча потужність нагрівального кабелю зазвичай становить 100-160 Вт на квадратний метр. Вибір потужності визначається режимом пред пол агаемой експлуатації. Тобто, вам необхідно визначитися з тим, чи потрібне вам пол ное опалення приміщення або пол вчення комфортного тепла.
6
Укладаючи кабель, стежте за тим, щоб був дотриманий крок в 11-15 см, зазвичай цей параметр вказується в інструкції по експлуатації. Установка датчика температури здійснюється в зоні теплого пол а між жилами кабелю.
7
Монтаж теплого електричного пол а здійснюється тільки після пол ного висихання бетонної стяжки. Повинно пройти близько місяця після установки стяжки. Нагрівальний мат, як було сказано, установки стяжки не вимагає. Мат досить залити тонким шаром спеціального клею, а потім укласти зверху плитку.
8
Перевірка теплого пол а полягає в тому, що тестером вимірюють параметри нагрівального кабелю. Відповідність параметрів стандартними показниками свідчить про те, що кабель встановлений правильно і дозволяє експлуатувати систему в обраному режимі. Перевірка тестером виробляється після укладання стяжки.
9
При виробництві робіт з укладання необхідно передбачити складання схеми укладання нагрівального кабелю, в якій повинні бути відзначені стіни приміщення і вказані місця рас пол Ожен з'єднувальних муфт. Така схема буде потрібно для того, щоб згодом не пошкодити кабель при будівельних роботах або швидко знайти місце пошкодження кабелю.