Як здати в оренду нерухомість.

Технологія здачі в оренду нерухомості в цілому схожа для об'єкта будь-якого призначення. Можуть відрізнятися ресурси, що віддаються перевага для пошуку потенційним орендарем. Житло в оренду шукають в основному в газетах безкоштовних оголошень і регіональних онлайн ресурсах. А для комерційної нерухомості часто переважні галузеві ЗМІ та портали.
Вам знадобиться
  • - документи, що підтверджують ваше право розпоряджатися нерухомістю;
  • - договір оренди.
Інструкція
1
Вивчіть ринок, щоб зрозуміти, які чинники впливають на ціну нерухомості і якими з них володіє ваш варіант. Поряд з вивченням аналогічних і східних пропозицій у ЗМІ та інтернеті не буде зайвим проконсультуватися в одному або декількох агентствах нерухомості.
2
Коли у вас буде ясність, скільки просити за свій варіант і чому, складіть оголошення, по можливості максимально повно описує житло чи інше приміщення, яке ви хочете сдать.Разместіте його на максимально можливій кількості ресурсів. Якщо ця послуга платна, вибирайте найбільш підходящі з точки зору ціни і якості. При здачі квартири може бути цілком достатньо безкоштовних варіантів. Комерційного приміщення з відповідною ціною - платні часто кращі, як свідчать про солідність пропозиції.
3
Підготуйтеся до переглядів. У переважній більшості випадків потенційний орендар захоче побачити ваші документи на нерухомість .Подумайте, які питання, включаючи каверзні, він може вам задати, і як на них отвечать.Перед переглядом наведіть в приміщенні порядок: чим менше приводу для сумнівів, тим краще.
4
С заинтересовавшимся орендарем обговоріть всі істотні умови співпраці: взаємні зобов'язання, порядок і терміни оплати, які витрати по експлуатації приміщення лягають на нього, які - на вас і пр.Закрепіте все це в договоре.Тіповой текст цього документа можна знайти в інтернеті і доопрацювати з урахуванням своєї сітуаціі.Затем вам залишається тільки контролювати своєчасність оплати, періодично перевіряти стан приміщення та при необхідності виконувати свої інші зобов'язання.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=LVGCXy7rFQw