Як влаштувати день.

Планування часу - запорука успіху в будь-якій справі. Ви завжди будете знати, що повинні зробити і до якого терміну. Тому саме завчасне планування сприяє раціональному влаштуванню дня.
Інструкція
1
Заведіть щоденник. Записуючи плановані справи, ви завжди зможете перевірити, що мали зробити. Крім того, якщо у вас добре розвинена зорова або моторна пам'ять, сам факт написання слугуватиме кращому запам'ятовуванню планів.
2
Напередодні ввечері записуйте все, що потрібно зробити завтра. При необхідності пишіть час початку зустрічі або заходи і плановане закінчення. Між зустрічами залишайте час в запасі. По-перше, вам потрібно буде дістатися до місця нової зустрічі, по-друге, морально підготуватися, по-третє, можливий форс-мажор.
3
Поруч з заходом чи ділом викладіть повний список всього, що вам знадобиться: матеріали, інструменти, дзвінки, розмови. Озаботьтесь підготовкою потрібної інформації та інших засобів заздалегідь.
4
Виконуйте свої плани так, щоб у вас залишалося ще п'ять вільних хвилин. Не намагайтеся зайняти їх якимось незапланованим справою, просто розслабтеся, відпочиньте, похваліть себе за швидкість і якість виконаної роботи. Потім вже беріться за наступну справу.