Як збільшити контрастність.

На жаль навіть найсучасніші фотокамери не можуть передати навколишній нас світло і колір в повній мірі. З цієї причини часто доводиться користуватися графічними редакторами. З їх допомогою можна виправити недоліки фотографії, і зробити знімок значно краще і приємніше. Найпоширеніша проблема - недостатня контрастність . Але, володіючи невеликим багажем знань, можна це виправити.
Вам знадобиться
  • Фотошоп, фотографія.
Інструкція
1
Відкрийте фотографію в програмі Adobe Photoshop. Створіть копію шару. Ми скористаємося фільтром «Колірний контраст». Він допоможе зробити фотографію не тільки контрастніше, але й чіткіше. Клацніть по шару копії. Натисніть пункт меню «Фільтр - Інше - Колірний контраст». Виберіть необхідне значення радіуса. Для одних знімків краще підходить маленький радіус, для інших - великий. Це питання смаку. З досвідом ви самі навчитеся розуміти, яке значення варто виставити в тій чи іншій ситуації.
2
Після застосування фільтра шар стане каламутним і несимпатичним. Не переживайте, він проявить себе при правильному застосуванні режимів змішування шарів. Найкраще підійдуть режими «Жорсткий світло» і «Перекриття». Але все залежить від фотографії і того, що ви хочете з неї отримати. Виконайте зведення шарів і збережіть результат у форматі.jpg".
3
Це один з найпростіших і якісних способів збільшити контрастність і чіткість зображення. Ви так само можете скористатися такими інструментами корекції, як «Рівні», «Криві» і «Яскравість/Контрастність». Але ними потрібно оволодіти на достатньому рівні, інакше ви ризикуєте втратити багато деталей і кольору і отримати пересвеченние місця і провали в тінях.