Як пришити пояс до штанів.

Існує безліч моделей брюк - брюки без пояса або на гумці, розкльошені або завужені, з високою посадкою і низькою. Але є звичні для всіх класичні брюки, які шиються обов'язково з поясом. Якщо ви пошили класичні брюки, слід також пошити і пришити на них пояс.
Інструкція
1
Викройте пояс необхідної довжини і ширини. Проклейте його за допомогою спеціальної клейової стрічки або флизелина. Запам'ятайте, що для кожної тканини застосовується своя клейова основа. Так для вовняних і більш щільних тканин з нерівною структурою найзручніше застосовувати спеціальну клейову стрічку, а от для більш тонких і гладких тканин рекомендується застосовувати клейовий дублерин або клейовий флізелін з крапковим покриттям. Все це необхідно для того, щоб ваш пояс залишався правильної форми і не деформувався.
2
Обробіть внутрішній зріз пояса косою Бейко. Для цього проутюжьте її і пристрочите один зріз бейки до зрізу пояса , потім огинає косою Бейко зріз і прокладете Сточки ще раз.
3
Приколіть пояс до верхнього зрізу брюк, але не тим боком, де пришита бейка, а другий, після чого прокладете строчку по всій довжині пояса . Потім відігніть пояс і акуратно через вологу ганчірку проутюжьте його.
4
Тепер приступайте до обробки кутів пояса . Для цього необхідно обшиті один кут прямо, а в другому кутку необхідно залишити хлястик для гудзики.
5
Подрежьте куточок і виверніть пояс, потім проутюжьте його і обов'язково зробіть невеликі скоси там, де розташована блискавка брюк. Це необхідно для того, щоб блискавка не знаходила на пояс і не чіпляла його.
6
Пристрочите пояс до штанів так, щоб строчка потрапила в шов приточування пояса з лицьового боку, а з виворітного - в шов приточування косою бейки. Після того як робота закінчена, ще раз проутюжьте вже готову річ. Не забудьте зробити петельку на хлястику брюк і пришити ґудзик. Гудзик пришивайте так, щоб пояс брюк був трохи вільний на талії. Класичні брюки бажано носити під ремінь.