Як зняти друкувальну голівку.

Якщо якийсь час не користуватися струменевим принтером, то він починає друкувати з пропусками рядків. Є стандартна операція - промивка головки, виконання якої можна призначити в програмі до принтера. Але якщо це не допомагає, потрібно зняти друкувальну головку і почистити її.
Інструкція
1
Насамперед слід перевести каретку в положення для заміни картриджів, а потім відключити принтер від електромережі. Тепер можна розібрати принтер і вийняти картриджі, а після цього приступити до розбору каретки з розташованими на ній друкуючих головок.
2
Спочатку потрібно знайти кріплення, які тримають контактну групу картриджа, потім від'єднати всю групу від шлейфу проводів. Як правило, у контактної групи мається два кріплення. Тільки після від'єднання контактну групу картриджа можна знімати. Перш, ніж відключати шлейф проводів, слід звернути увагу на те, що всього їх два, і вони різні. Перший шлейф широкий, саме він з'єднується з контактною групою. Його і належить відключити. Другий вузький шлейф відключати немає необхідності, до того ж, зробити це не так просто.
3
Тепер пора відкрутити все гвинтики і болтики, які тримають друкувальну головку на кріпленнях, а кріплення на каретці.
4
Перед тим, як зняти друкувальну головку , потрібно відключити її. Спеціальна невелика планка на голівці служить для того, щоб захистити від пошкодження шлейф і всі контакти. Планка тримається на кріпленнях, які нескладно відкрити.
5
Після того, як планка знята, залишилося відключити шлейфи, і тепер можна знімати друкувальну головку .
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=nqdH6YfbcYw
Зверніть увагу
При необережному поводженні з деталями принтера ви ризикуєте пошкодити їх, аж до того, що пристрій перестане працювати. Плануючи зняти друкувальну головку, не варто забувати про те, що потім доведеться встановлювати її назад і збирати все пристрій. Ця процедура може виявитися складніше, ніж розбирання принтера.