Як пов'язати смужку на голову. Як пов'язати пов'язку на голову спицями.

Багато з нас не люблять носити шапки, але існує альтернативний варіант, такий як в'язана смужка на голову, яка не тільки рятує від холоду, але і чудово виглядає як ободок на голові і зовсім не псує зачіску. Існує декілька видів смужок: звичайні в'язані або прикрашені всілякими аплікаціями. Але техніка в'язання у них одна і та ж.
Вам знадобиться
  • Пряжа, спиці
Інструкція
1
Виберіть для себе колір пряжі, з якої буде пов'язана ваша смужка. Він повинен не тільки підходити до обличчя, але і відмінно гармоніювати з верхнім одягом.
2
Визначте для себе який щільності буде пов'язка: якщо легка і повітряна, то для цього знадобляться товсті спиці, а якщо ж пов'язка буде більш щільною, то і спиці повинні бути тонкими.
3
Виміряйте окружність голови за допомогою сантиметра, але не варто занадто затягувати або навпаки звільняти сантиметр навколо голови, це може привести до того, що ви зв'яжете або занадто маленьку, або дуже велику пов'язку. Не забувайте, що вона трохи буде розтягуватися.
4
Прорахуйте, скільки у вас виходить петель в одному сантиметрі, потім помножте цю кількість на кількість сантиметрів, одержані при вимірюванні окружності голови.
5
Наберіть вийшло після підрахунків кількість петель і починайте в'язати. Можна набрати необхідну кількість петель і на п'яти спицях, тоді пов'язка буде без шва, а можна і на двох спицях, але тоді вам доведеться ззаду зробити невеликий шов.
6
В'язати пов'язку можна як у горизонтальну, так і в вертикальну смужку. Існує багато різних візерунків, якими можна скористатися при в'язці смужки на голову. Можна її прикрасити камінням і намистинами, що додасть їй більш святкового вигляду. Так само можна пов'язати пов'язку і для заняття спортом, вона ідеально прибиратиме волосся з лоба, які так і лізуть в обличчя на тренуванні. Спробуйте зв'язати кілька варіантів пов'язок на вихід або на кожен день. В'язану смужку на голову можна використовувати замість обідка, вона не спадатиме і тиснути. В деякі моменти вона надає навіть особливу вишуканість і привабливість вашої зачісці і зовнішньому вигляду, ідеально доповнюючи колірну гамму одягу.