Як виростити кольрабі.

Кольраби - різновид капусти, у якої в їжу вживається стеблеплод. Для вирощування кольрабі потрібна добре дренируемая грунт з нейтральним pH, багата поживними речовинами.
Вам знадобиться
  • Земля, вапно, добрива, лопата, лійка, насіння.
Інструкція
1
проростити насіння кольрабі та висадіть їх в ящики для розсади. Коли з'явиться другий справжній лист - прорідити. Загущені посадки приводять до того, що розсада виходить не життєстійкої, слабкою, схильною захворювань і відстаючої в рості.
2
Підготуйте грунт на присадибній ділянці. Кольраби краще росте на суглинках, багатих поживними речовинами. Добре, якщо ви з осені внесете свіжий гній з розрахунку 5-6 кг на кв. м. землі і перекопати на глибину штиря лопати. Як і всі види хрестоцвітних, кольрабі погано росте на кислих ґрунтах. Якщо рН вашої ділянки вказує на кислотність, проведіть восени вапнування грядки, внісши 20-30 г вапна на кожен кв.м. В такому випадку органічні добрива слід використовувати вже навесні, тобто під посадку. Це може бути земля з компостної купи або гній, перепрілий за зиму.
3
Розсаджуйте кольрабі на постійне місце в вечірній час, коли піде пряме сонце. Ідеально, якщо між рослинами буде 30-40 см., Саме ця площа вважається оптимальною. Обов'язково полийте розсаду і накрийте на кілька днів плівкою. Вологе середовище, що зберігається під покриттям, сприяє кращому укоріненню саджанців.
4
Внесіть азотисті добрива приблизно через 2-3 тижні після висадки. Можна взяти, наприклад, 3-5 г сечовини на кожен літр води і підгодувати капусту таким розчином, витрачаючи близько літра на кожну рослину. У фазі формування стеблеплода кольрабі добре відгукується на внесення калійних і магнієвих добрив.
5
Підгодуйте гноївкою. Це краще робити не пізніше, ніж за 2 тижні до зняття врожаю. В 10 л. води розведіть 5 кг свіжого гною, залиште на кілька днів бродити на сонці. Беріть по літру добрива на 7-8 л. води і підгодовуйте кольрабі з розрахунку 0,5-1 л. на кожен стеблеплод.
6
Знімайте урожай вибірково, коли капуста досягне розміру крупного яблука. При бажанні її можна використовувати в щи, борщі та інше супи, а також гасити на гарнір до м'ясних і рибних страв. Але найсмачніше кольрабі в свіжому вигляді. За смаком і текстурою вона нагадує капустяний качан.
Зверніть увагу
Щоб виростити хороший урожай кольрабі, чи не висаджуйте розсаду на свіжий гній. Рослини будуть набагато повільніше засвоювати живильні речовини. Краще використовувати перегній.
Корисна порада
Вирощувати кольрабі випливає з розсади. Це гарантує ранній урожай.