Як виростити розмарин будинку.

Розмарин - одна з улюблених пряносмакових культур регіону Середземномор'я. Італійські кулінари дуже часто їм посипають брускетти, а також знамениті сендвічі - панини. Ми, як правило, купуємо розмарин в сушеному вигляді, а адже його не так складно вирощувати будинку і завжди мати під рукою.
Вам знадобиться
  • Горщик, грунт, добрива, насіння, вода, лійка.
Інструкція
1
Купіть ємність, в якій буде рости розмарин. Краще віддайте перевагу класичному глиняному горщику. Намагайтеся уникати пластика. Розмір ємності повинен бути достатнім, щоб у ньому могла розміститися коренева система невеликого куща величиною 30-50 см.
2
Змішайте садову землю з перепрілим гноєм, внесіть 3-5 г суперфосфату, 6-7 г азотистих добрив і 3-4 г калійної селітри на кожен кілограм грунту. Рясно полийте. Висівайте насіння розмарину на поверхні землі. Не присипати. Натягніть на горщик поліетиленову плівку. Зробіть в ній невеликий отвір для циркуляції повітря.
3
Чи не знімайте плівку приблизно тиждень, після чого можна перевірити, як проростають насіння. На жаль, схожість у розмарину досить низька, тому не виключено, що посів доведеться повторити. Контрольним моментом має стати термін в 3 тижні. Якщо насіння не проросло - саджайте заново.
4
Прорідити сходи на стадії другого-третього цього листа. Обережно витягніть зайві рослини і пересадити їх на місця, де насіння не зійшли. Поливати краще лійкою, що має рассекатель води. Можна використовувати побутової розпилювач. Сильні струмені можуть пошкодити розсаду.
5
Підгодуйте розчином «Ідеал» або іншим органічним добривом, коли розмарин відросте до 5-8 см. Для цього 1 ст.л. добрива розведіть в 0,5 л. води і повільно вилийте під кущ. Обов'язково прорихліте невеликої садової вилочкою, не заглиблюючись більш ніж на 2-3 см. Для того щоб поліпшити доступ кисню до коренів, цієї глибини достатньо.
6
Слідкуйте, щоб вирощений будинку розмарин отримував необхідну кількість сонця. Без сонячних променів ваше рослина буде повільно рости, його стебла стануть потонченні і ламкими, а листя незабаром почнуть опадати. При можливості в теплу пору року виносьте кущ «подихати» на балкон. Якщо балкона немає - відкривайте вікно.
7
Зрізуйте перші пагони розмарину, коли рослина досягне 10-15 см, а гілочки злегка почнуть дерев'яніти. Ця пряновкусовая ароматична культура незамінна для страв італійської та французької кухні. Російські господині люблять додавати її в тушковане м'ясо, овочеві запіканки, фарш. Не оминають увагою розмарин консервуючи овочі.
Зверніть увагу
Якщо ємність, призначена для вирощування розмарину, буде дуже маленькою, рослині не вистачить поживних речовин, і воно загине.
Корисна порада
Вирощуйте розмарин біля вікна, що виходить на південну сторону. Ця рослина любить сонце.