Як доглядати за норковій шубою. догляд за норковій шубою в домашніх умовах.

Вироби з натурального хутра, будь це шуба або шапка, довго зберігають свою форму і первозданний вигляд, якщо за ними ретельно доглядати.

Хутро може втратити свій первісний колір і пожовтіти з часом, але хутро норки зберігається протягом декількох десятків лет.Достойний догляд за хутряним виробом допоможе насолоджуватися красою, стильним іміджем і комфортом якомога дольше.Какіе правила потрібно дотримуватися при догляді за норковій шубою?

  1. Правильно доглядати за норковій шубою - значить зберігати її на плічках в шафі, де вона не піддається попаданню прямих сонячних променів. На сонці хутро вицвітає, вигоряє і тьмяніє. Погано, коли шуба зберігається поряд з обігрівальними приладами, висока температура сушить виріб і може сильно нашкодити.
  2. Приміщення, де зберігається шуба, повинне добре провітрюватися. Це є обов'язковою умовою зберігання хутряних виробів. Хутрі потрібно дихати. Вироби якісної вичинки потребують вільному просторі.
  3. Плічка повинні бути широкими і щільними. Найідеальніший варіант може запропонувати продавець, віддавши ту вішалку, на якій висіла шуба в салоні або магазині.
  4. У подорожах не потрібно укладати норкову шубу в целофановий пакет. При такому зберіганні порушується повітрообмін, і шуба може висохнути. В таких випадках шуби зберігають у напіввідкритих сумках.
  5. Вкрай не грамотно прикріплювати до шубі різні аксесуари й коштовності (брошки, шпильки). Ймовірно, вони додадуть шубі красу і шик, але зашкодять хутряну структуру і подряпають виріб. Дамські сумочки також шкодять зовнішньому вигляду шуби. Коли жінка носить її на плечі, місця контакту витираються і утворюють «залисини».
  6. Щоб правильно доглядати за норковій шубою, потрібно всіляко боротися і оберігати її від дії шкідників-комах. І ні в якому разі не застосовувати засоби-аерозолі. Для цього використовують спеціальні таблетки від молі. Використання духів теж негативно позначається на стані хутра. Запах вбирається і з часом перетворюється в дуже неприємний.
  7. Якщо шуба намокла, її необхідно висушити. Але для такої просушування не можна використовувати фен і подібні прилади. Шуба швидко пересушиться і прийде в непридатність. Сушитися вона повинна при кімнатній температурі в природних умовах.
  8. Шубу потрібно купувати в спеціалізованих салонах або магазинах, це є своєрідною гарантією якості покупки і, звичайно, зберігати чек, який офіційно підтверджує її.