Як садити нарцис.

Нарцис - дуже красивий і ніжний квітка, який був названий на честь одного прекрасного юнака - відомого героя з давньогрецького міфу. Існує велика різноманітність сортів і форм нарциса. Ці квіти дуже красиво виглядають на клумбах і дачних ділянках, до того ж, вони невибагливі у догляді. Нарцис и можуть рости на вашому дачній ділянці 5-6 років, будуть радувати око розмаїттям кольорів і невимовною красою.
Вам знадобиться
  • - Цибулини нарциса,
  • - лопата,
  • - граблі,
  • - добрива (перегній, компост),
  • - вода.
Інструкція
1
Перед тим, як садити нарциси, потрібно за 2 місяці попередньо переорати і удобрити грунт. Скопайте місце посадки нарцисів на глибину 20-25 см і удобрити землю перегноєм або компостом, рівномірно розподіливши їх по всій грядці.
2
Садити нарциси найкраще в кінці літа або на початку осені. Насамперед виберіть місце посадки нарцисів. Якщо посадити в більш сонячному місці, квіти цвістимуть більш яскравими і соковитими фарбами. Якщо ж садити в більш затемненому місці, цим самим ви продовжите цвітіння. Найкраще підійде чиста, удобрена грядка без бур'янів.
3
Зробіть лунки завглибшки приблизно 15-20 см, в залежності від щільності грунту. Якщо грунт більш м'яка і легка, то цибулини можна посадити глибше, так як земля може осісти. Відстань між лунками має становити 10 см.
4
До посадки цибулини потрібно зберігати в сухому і темному місці. Оптимальна температура 19-23 градуса. Приготовлені лунки рясно полийте водою і починайте висаджувати цибулини нарцисів. Запам'ятайте, сорти змішувати не потрібно. Якщо ви хочете, щоб нарциси росли погуще, можна в одну лунку висаджувати по 3-5 цибулин.
5
Відстань між різними сортами нарцисів потрібно робити побільше. Посаджені цибулини зверху присипайте невеликою кількістю землі, гарненько полийте і остаточно засипте землею.
6
Після посадки було б непогано присипати нарциси невеликим шаром зрілого перегною або прілими тирсою.