Як пов'язати річну маєчку.

Незамінна річ в гардеробі кожної жінки - це в'язана річна майка, яка ідеально підходить як до легким штанів і шортів, так і до спідниці. Можна навіть зв'язати костюм, наприклад, що складається з майки і спідниці, які ідеально доповнюватимуть один одного. Існує безліч варіантів і комбінацій з в'язаній майкою. Її можна надягати як для прогулянок по пляжу, так і ввечері в літнє кафе або просто для прогулянок у парку на лавці. Найголовніше, що в ній ви будете себе почувати зручно і комфортно. Як же самому зв'язати річну маєчку? Це зробити досить просто, для цього вам необхідно зробити наступне:
Вам знадобиться
  • Пряжа, спиці або гачок.
Інструкція
1
Виберіть ніжні тони пряжі для майбутньої майкі.Купіте необхідну кількість найтоншої натуральної пряжі. Визначте для себе, спицями або гачком ви будете в'язати річну майку. Якщо спицями, то необхідно брати № 2, а якщо гачком, то тоді №3.
2
Виберіть, який візерунок буде на передній частині річної маєчки. Можна в'язати простий гладдю, а вже після прикрасити її за бажанням.
3
Почніть в'язати спинку, згідно викрійці додавайте необхідну кількість петель в кожному восьмому ряду по обидві сторони вироби для розширення до лінії грудей. Бажано, щоб щільність в'язання була більш вільною, саме це додасть більшої легкості і легкості річної майці. Закрийте з обох сторін для пройм необхідну кількість петель, зазначених в викрійці, через 12 -15 сантиметрів від пройм оформите горловину і плечові скоси.
4
Пров'яжіть подібним чином і передню частину річної майки, тільки збільште виріз горловини.
5
З'єднайте передню і задню частину річної майки і зшийте їх, тільки краї повинні пришивати стик в стик, а не один на одного, тоді у вас буде абсолютно непомітний шов з боків і на бретельках майки
6
Пропрасуйте річну майку через вологу ганчірку з виворітного боку, щоб виріб виглядав більш прівлекательно.Прі бажанні ви можете прикрасити свою маєчку різними кольорами, які можна пов'язати за допомогою гачка, або ж пришити намистинки у вигляді загадкового малюнка, все це буде стильно і практично. Існує ще багато візерунків, які самі по собі вже надають річної майці особливу привабливість і неповторність. Саме тому останнім часом вони так користуються популярністю не тільки у молоді, але і у більш дорослого покоління.