Як зв'язати чоловічий светр на спицях. Як зв'язати светр на кругових спицях.

Як же хочеться подарувати своєму дорогому і коханому чоловікові красиву річ, зроблену своїми руками, яка зігрівала б його в холодні вечори, а так же прекрасно підходила йому. Такою річчю може бути светр , пов'язаний вами. Правильно пов'язана модель ідеально сидітиме на вашому дорогу людину. Отже, ви вирішили пов'язати светр , але не знаєте з чого почати - для цього вам знадобиться зробити наступне:
Інструкція
1
Визначте, який розмір одягу у вашого чоловіка.
2
Виберіть колір пряжі, і купіть необхідну кількість її для того, щоб зв'язати светр .
3
Зробіть викрійку для необхідного розміру і вирахувати кількість петель в кожному ряду.
4
Починайте в'язати зі спинки, попередньо зв'язавши близько семи сантиметрів гумкою, яка в'яжеться поперемінно 2 лицьові, 2 виворітні. Після того як гумка пов'язана, починайте по викрійці поступово додавати по кілька петель з обох сторін спинки. Дійшовши до рукавів, закрийте з обох сторін для пройм по сім-вісім петель, таким же способом потрібно закрити для вирізу горловини середні п'ятнадцять-сімнадцять петель і обидві сторони закінчити роздільно. Закрийте одночасно з обох сторін спинки плечові скоси, також зменшуючи кількість петель.
5
Зв'яжіть подібним чином і передню частину светр а, але з більш глибокою горловиною.
6
Начините в'язати рукава, попередньо зв'язавши близько семи сантиметрів гумки, так само по викрійці додаючи з обох сторін рукава необхідну кількість петель. Вив'язати рукав, всі петлі потрібно закрити. Другий рукав в'язати подібним чином.
7
З'єднайте всі частини светр а. Спочатку з'єднайте плечові і бокові шви, потім ушийте рукава. Всі шви з'єднуються стик в стик і з виворітного боку, щоб не було рубців. Після того як виріб зшитий, виперіть його в теплій воді і акуратно розкладіть так, щоб воно не втратило форму і не деформувалося.
8
Коли светр висох, його необхідно пропрасувати через вологу ганчірку, щоб він набув завершеного вигляду. Не варто забувати, що светр в подальшому необхідно прати при низьких температурах води для того, щоб уникнути усадки і деформації виробу. Природно, ваш обранець буде радий отримати такий подарунок, який зроблений з любов'ю і турботою.