Як пришити блискавку на брюки.

Ми часто стикаємося з такою проблемою, як поломка блискавки на спідниці або брюках. Звичайно ж, можна віднести річ з поламаною блискавкою в майстерню, але це займе багато часу, тому варто самому спробувати замінити стару блискавку , на нову. Природно, вам також доведеться затратити деякий час на цю роботу, але її можна зробити ввечері, коли всі інші справи будуть закінчені.
Вам знадобиться
  • Нова блискавка, швейний крейда, нитки, голки, швейна машинка.
Інструкція
1
Виміряйте довжину старої блискавки і купіть нову точно такого ж розміру. Бажано, щоб колір блискавки збігався із забарвленням ваших брюк.
2
Відсіч від брюк стару блискавку за допомогою звичайних манікюрних ножиць. Все це робіть акуратно і стежте за тим, щоб не порвати або НЕ прорізати тканину біля блискавки.
3
Позначте на лицьовій стороні лінію для відтермінування за допомогою мілка, який потім легко можна стерти.
4
Прикладіть нову блискавку до шву так, щоб зубчики блискавки трохи були видні. Це необхідно для того, щоб при застібанні блискавки в неї не потрапляла тканина. Потім приметайте її нитками іншого кольору, щоб ви пізніше змогли легко прибрати їх.
5
Розкрийте блискавку і приметайте другу сторону застібки так же до іншої половинці брюк. Потім прострочіть на машинці обидві сторони блискавки.
6
Прокладіть рядок по наміченої лінії. Перевірте, щоб строчка була рівна, без пробілів, а шов не збирався.
7
Видаліть непотрібні позначки крейдою і намітки нитками, а так же зайві нитки після строчки. Якщо вся робота пророблена акуратно, то ніхто і не помітить заміни, а от якщо поспішати, то можна не тільки неправильно вшити блискавку , але і остаточно зіпсувати річ. Саме тому слід чітко дотримуватися всіх правил заміни блискавки.