Як здавати аналізи на яйця глист. кал на яйцеглист Як здавати.

Зараження гельмінтами - дуже поширене явище. У російських регіонах найчастіше заражаються глистами , що живуть в кишечнику, рідше - паразитують в стінках травного тракту та інших органах. У людини присутність в організмі гельмінтів проявляє себе по-різному. Може з'явитися загальне нездужання, нудота, відсутність апетиту або, навпаки, почуття постійного голоду, з'являються алергічні захворювання і загальне зниження імунітету. Всіх дітей обов'язково досліджують на наявність гельмінтів. Також обстеженню підлягають люди, чия спеціальність пов'язана з харчовими продуктами.
Інструкція
1
Якщо у дитини присутні які-небудь скарги, пов'язані з шлунково-кишковим трактом, загальне нездужання, алергічні захворювання, поряд з перевіркою всіх органів його обов'язково обстежують на наявність гельмінтів. Здавати кал на яйця глист потрібно обов'язково в теплому вигляді і не менше трьох разів підряд, так як у першій порції калу не завжди можна виявити наявність яєць.
2
Зіскрібок береться вранці. Підмивати дитину перед здачею зіскрібка строго протипоказано, інакше результати дослідження будуть недостовірними.
3
Якщо класичні аналізи не дали результатів, проводиться дослідження крові на наявність антитіл. Кров треба здавати рано вранці, на голодний шлунок.
4
При негативних аналізах на гельмінтів, але при наявності підозри, лікар призначає профілактичну терапію. Самостійно призначати дитині лікування строго протипоказано.
5
Лікування потрібно провести всім членам родини, звільнити від гельмінтів домашніх тварин. Вдома слід провести генеральне прибирання та прання.
Зверніть увагу
При проходженні медичної комісії особи, які влаштовуються на роботу, пов'язану з продуктами харчування, обов'язково перевіряються на наявність гельмінтів. Вони здають кал і зішкріб. Люди, заражені гельмінтами або їх яйцями, до роботи з харчовими продуктами не допускаються.