Як збільшити зап'ястя. Як збільшити обьем зап'ясть.

При заняттях в тренажерному залі необхідно стежити за рівномірним розвитком м'язів всього тіла. Проблемні ділянки, якщо такі виявляються, мають бути усунуті за допомогою зміни програми тренувань або збільшення навантаження. При роботі над обсягами зап'ясть слід враховувати, що м'язової маси в зап'ястях практично немає, і збільшувати обсяг можливо буде тільки за рахунок роботи над обсягом зв'язок.
Вам знадобиться
  • - абонемент в тренажерний зал
Інструкція
1
Встаньте на коліна перед прямою лавою, покладіть руки долонями вгору поперек лави. Покладіть на долоні гриф від штанги, ваші зап'ястя повинні вільно звисати з протилежного краю лави. Розслабте пальці і дозвольте грифу скотитися на крайні фаланги пальців. Стисніть пальці в кулак, прокочуючи гриф по долоні, після чого підніміть гриф кистями рук. Передпліччя повинні бути щільно притиснуті до лави. Знову розслабте пальці, повторіть вправу протягом шести підходів в кожному підході працюючи вщерть зап'ясть.
2
Перебуваючи в тій же позі, візьміть у кожну руку по гантелі, тримаючи їх перпендикулярно підлозі. Маятниковим рухом похитуйте гантелями таким чином, щоб верхня частина гантелі рухалася до вас назустріч. Повторіть вправу в семи підходах по двадцять повторів в кожному.
3
Встаньте одним коліном на лаву і Нагніться таким чином, щоб ваше тіло і ваша права рука перебувала паралельно підлозі. Здійснюйте митників руху пензлем, в якій знаходиться гантель, аналогічно попередній вправі. Зробіть сім підходів, в кожному по двадцять повторів.
4
Виконуйте вправи в тренажерному залі, використовуючи бавовняні рукавички. В цьому випадку обсяг ваших зап'ясть збільшуватиметься прямо пропорційно силі хвата і обсягом передпліч.
Корисна порада
Пам'ятайте про те, що збільшення зв'язок відбувається за рахунок великої кількості повторів, в кожному підході здійснюйте не менше двадцяти повторів.