Як відзначити день народження дитини 10 років. Як відзначити дитині 10 років день народження.

День народження - це найкраще свято з усіх, особливо для десятирічного дитини, адже це перший серйозний ювілей в його житті. Батьки переживають, хочуть організувати все так, щоб у малюка надовго залишалися хороші спогади. Відзначити день народження, щоб він став особливим і незабутнім, досить просто, для цього не треба закінчувати додаткові курси.
Інструкція
1
Вирішіть, що будете дарувати. Добре, якщо зможете придбати все, що запланували. Не економте на дрібницях. Подаруйте дитині свято.
2
Прикрасьте кімнату, поки малюк спить. Виріжте з кольорового паперу великі букви і складіть поздоровлення. Купіть кульки різних кольорів. Дитина відкриє очі, а вся сім'я вже поруч, поцілуйте, привітайте, нехай він відчує, що сьогодні його день.
3
Сховайте подарунки в різних частинах квартири. Придумайте загадки. Малюк знайде сюрприз, а з ним і підказка, де захований ще один предмет. Завдання здасться захоплюючим, навіть, якщо сюрприз буде містити незначні речі. Можна злегка змінити завдання, наприклад, потрібно зібрати всі заховані цукерки, щоб отримати головний приз.
4
Якщо дитина йде в школу, приготуйте частування для однокласників. Непотрібно обмежуватися дешевими карамельками, це позначається на авторитеті малюка. Нехай діти порадіють разом зі своїм товаришем. Заздалегідь обговоріть з дитиною допустима кількість гостей. Зберете ви їх вдома або в дитячому кафе, залежить від бюджету сім'ї.
5
Якщо день народження випадає на теплу пору року, святкувати його краще в парку атракціонів. У кожному разі, ви можете відправитися туди удвох, до того як почнеться офіційна частина з тортом та привітаннями. По-перше, це незвично, по-друге, весело.
6
Дітям потрібно побігати, погратися. Придумайте рухливі ігри. Вийдіть у двір зарийте скарб, складіть карту. В результаті, кожен отримує по подарунку.
Корисна порада
Незалежно від того, святковий або будній день, приділяйте дитині більше уваги. Увага - дуже цінний подарунок, дорожче, ніж навіть найдорожча іграшка.
День народження дитини - особлива подія. Близькі родичі та друзі родини поспішають цього дня привітати не тільки винуватця торжества, але і щасливих батьків. При бажанні і певній частці старання цілком можна поєднати дитяче свято і вечірку дорослих людей.
Інструкція
1
Ви вирішили влаштувати свято вдома і запросити на день народження дитини різновікових гостей. Заздалегідь продумайте програму розваг і меню. Для дорослих влаштуйте фуршетний стіл, щоб вони самостійно змогли перекусити при бажанні в плині вечора.
2
Ретельно виберіть блюда для дітей. Попередньо з'ясуйте смакові уподобання і можливі харчові обмеження ваших маленьких гостей. Приготуйте в якості гарячого просту і звичну їжу, бажано в двох видах, на вибір дитини. Наприклад, улюблені багатьма дітьми макарони по-флотськи і тефтелі.
3
Підготуйте розважальну програму. При підборі конкурсів та ігор орієнтуйтеся на середній вік запрошених друзів вашої дитини. Заготовлюючи картки із завданнями і призи, не забудьте про дорослих, зазвичай вони з задоволенням включаються в ігри дітей в ролі повноправних учасників.
4
Один з універсальних варіантів - домашній ляльковий спектакль. Для інсценівки підберіть, наприклад, російську народну казку або твір К. І. Чуковського. Персонажі можна зробити мальованими, знайти героїв казки серед наявних дитячих іграшок або придбати спеціально для свята.
5
Виготовте декорації: виріжте картонні дерева, будинки, використовуйте також конструктор і лялькові меблі. В якості сцени цілком згодиться прасувальна дошка. Встановіть її в саме високе положення, накрийте до статі красивим покривалом або шматком тканини. Ролі розподіліть заздалегідь, слова персонажів напишіть або роздрукуйте на аркуші паперу.
6
Поки кілька ваших дорослих помічників накривають дитячий стіл з частуваннями, запросіть всіх інших на веселу виставу. Після закінчення спектаклю привітайте вашого іменинника за святковим столом. Не затягуйте з поданням торта, зазвичай цей процес - кульмінація свята, після чого багато втомлені, але задоволені гості збираються по домівках.
Зверніть увагу
Якщо ви хочете здивувати гостей якимось новим ласощами, не замислюються його в якості основного, адже діти часто навіть не пробують незнайому на вигляд і смак їжу. Експериментуйте з нарізкою: надайте шматочках сиру, ковбаси, овочам і фруктам цікавий фігурний вид. Наприклад, зробіть бутерброд - квіткову галявину і т.д.
Корисна порада
Виконайте святкове оформлення вашого будинку. Розвісьте по кімнатах різнокольорові повітряні кулі, яскраві вітальні плакати або гірлянди, розставте квіти у вазах і т.д. Це створить особливе радісний настрій вам, вашому імениннику і гостям.Пріготовьте добірку дитячих пісень і кліпів. Придбайте дітям спеціальні ковпачки на голову, маски, дудки-свистульки, трещетки та інші атрибути веселого свята.