Як кріпити стінну панель.

В даний час найбільшого поширення набули панелі ПВХ. За твердженням фахівців, кріпити такі панелі до стіни можна за допомогою клею, однак даний спосіб кріплення не самий надійний. Найчастіше кріплять стінові панелі на дерев'яну обрешітку.
Вам знадобиться
  • рулетка, рівень, дриль, дюбелі, саморізи, рубанок, скоби, Дужковий пістолет, пила і молоток.
Інструкція
1
Кріплення панелей до стіни можна починати тільки в тому випадку, якщо виконані необхідні умови: вирівняні стіни і вологість грунтів відповідає нормам. Для початку потрібно розмітити стіни. Після розмітки потрібно кріпити за допомогою дюбелів і саморізів дерев'яні рейки до стіни. Відстань між ними повинна становити близько 50-60 см.
2
Установка брусків повинна проводитися за допомогою рівня. Саме тоді всі кути в приміщенні будуть ідеально рівними. Дерев'яну рейку потрібно встановлювати паралельно підлозі, щоб облицювальні панелі розмістити вертикально. Якщо в планах значиться горизонтальне розміщення панелей, то дерев'яні рейки обрешітки потрібно розташовувати вертикально.
3
Якщо ви виробляєте обробку вологого приміщення, то дерев'яні лати повинна бути оброблена спеціальними складами. Для цієї мети на будівельному ринку існує багато різних просочень і аерозолів. Також в такому приміщенні можна встановити замість дерев'яних рейок металеві оцинковані профілі-рейки.
4
Особливу увагу потрібно приділити кутах приміщення. В них потрібно встановлювати внутрішні куточки. Кріплять такі куточки за допомогою скоб. Починати встановлювати панелі потрібно з лівого внутрішнього кута приміщення в напрямі дверного або віконного отвору. Першу панель потрібно вставляти в паз внутрішнього куточка. Другу панель ставлять в паз першої. Фіксуючу паличку кріпимо до обрешітки. Таким же чином проводиться кріплення всіх інших панелей.
Сучасний ремонт - це широкий вибір оздоблювальних матеріалів, які використовуються при обробці тих чи інших приміщень. Існує маса матеріалів, за допомогою яких можна прикрасити стіни вашого будинку, і один з них - це стінові панелі. Такі панелі стануть вдалим рішенням для обробки кухні, так як за ними легко доглядати, вони легко миються і відрізняються довговічністю. Закріпити на кухні стінові панелі нескладно - для цього монтується дерев'яний каркас.
Вам знадобиться
  • - дриль;
  • - рулетка;
  • - рівень;
  • - оцинковані саморізи;
  • - дюбелі;
  • - молоток.
Інструкція
1
Розрахуйте кількість панелей, щоб не помилитися - розділіть довжину кухонної стіни на ширину панелей. В результаті ви отримаєте кількість панелей, якими потрібно закрити одну стіну.
2
Якщо в стіні є вікно або дверний проріз, виміряйте його площа і відніміть дану цифру з довжини стіни. Також придбайте фурнітуру - куточки і профілі для кріплення панелей в кутах і дверних отворах.
3
Після того як пластикові панелі проведуть в кухонному приміщенні не менше 12 годин, розпакуйте їх і приготуйте рейки з дерева для виготовлення каркаса-обрешітки. Розмітьте стіни і закріпіть згідно з розміткою рейки за допомогою дюбелів і саморізів, дотримуючись відстань між рейками в 50-60 см.
4
Розміщуйте рейки горизонтально, паралельно підлозі і перевіряйте їх горизонтальність за допомогою рівня. Якщо ви хочете закріпити облицювальні панелі не вертикально, а горизонтально, встановлюйте рейки обрешітки в вертикальному положенні. Решетування завжди повинна бути перпендикулярна напрямку панелей.
5
Перш ніж встановлювати на закріплену обрешітку ПВХ-панелі, обробіть рейки спеціальним захисним просоченням, щоб вони не псувалися під впливом вологого повітря. Потім встановіть кутові профілі для монтажу панелей і починайте встановлювати панелі, починаючи з лівого внутрішнього кута, рухаючись до вікна або до дверей.
6
Вставте край першої панелі в паз куточка, а її кріпильний край встановіть на дерев'яних рейках за допомогою скоб. Другу панель закріпіть в пазу першої панелі і закріпіть її кріпильний край на обрешітці. Продовжуйте закріплювати інші панелі аналогічно першим двом. Перевірте вертикальність панелей за допомогою рівня.
7
Останню панель вставте краєм в паз куточка, закривши з'єднання. Після того як кухонні стіни будуть повністю закриті панелями, встановіть плінтуса між стінами і підлогою.