Як пришити латочку до джинсів. Як пришити латку на джинси на попі.

Як вчинити, якщо ваші улюблені джинси порвалися або протерлися? Невже доведеться їх викидати? Не впадайте у відчай, існує спосіб полагодити річ. Можна зашити джинси так, що ніхто навіть не помітить, а можна пришити латочку , яка не буде кидатися в очі. Отже, приступимо до вирішення нашої проблеми з порваними або протертими джинсами.
Інструкція
1
Перевірте, чи залишилися у вас відрізані після укорочування шматки джинсів. Якщо таких немає, підберіть тканину, схожу за фактурою і кольором.
2
Виріжте латочку у формі наявної потертості або розриву, яка повинна бути трохи більше пошкоджень на джинсах.
3
Обмітайте краю заплатки, це необхідно зробити в тому випадку, якщо вона буде пришита на виворітного стороні в місці потертості. Якщо ж плануєте її пришити на лицьовій стороні (при розриві), то робити це не обов'язково. Крім маскирующей пошкодження заплатки пришийте ще кілька таких же в різних місцях ваших джинсів. Саме вони додадуть особливий стиль одязі.
4
Пристрочите латочку до джинсів. Найкраще це зробити за допомогою строчки зигзагом, вона досить дрібна і не дуже впадає в очі.
5
Виверніть джинси, тепер на їх лицьовій стороні видно лише маленька, ледве помітна строчка. Зробіть ще одну строчку вперед-назад, при цьому захоплюючи всі ділянки, на яких є потертість або маленькі дірочки.
6
Пропрасуйте вже відреставроване виріб через вологу тканину. Тепер ваші джинси виглядають відмінно!
Корисна порада
заплатки можна замінити і вже готової аплікацією з різними малюнками або написами. Такі продаються в спеціальних швейних магазинах. Також можна на місце дірки пришити шматочки шкіри або замші. Якщо дозволяє місце розташування дірки, можна абсолютно не зашивати її, а збільшити і разлохматіть, що додасть джинсам сучасний вигляд.