Як побудувати двоповерховий будинок ?

Особливості будівництва двоповерхового будинку полягають в точному розрахунку потужного і міцного фундаменту стрічкового або монолітного плиткового типу. Систему вентиляції потрібно розрахувати на початковому проекті. Це повинен робити досвідчений архітектор, добре знайомий з інженерними проектами вентиляційних систем.
Інструкція
1
Фундамент для двоповерхового будови закладайте в точній відповідності зі станом грунту. Ви повинні викликати геодезистів та зробити перевірку рівня проходження ґрунтових вод і знати глибину, на яку промерзає грунт в даному регіоні. Двоповерховий будинок є важким будовою і якщо все не врахувати, він дасть тріщини і просідання з перекосами.
2
В Архітекторська проекті повинен бути розрахований точний крок арматурної сітки, якщо ви збираєтеся, фундамент заливати, а не зводити будову на залізобетонні плити, що є більш надійним видом установки важких будов.
3
Встановлюючи опалубку, не забудьте зробити вентиляційні отвори, які не потрібно заливати. Також вентиляцію потрібно справити при укладанні цокольних лав.
4
При виготовленні бетону для заливки фундаменту виконуйте необхідні пропорції. Цемент беріть тільки високої марки, пісок річковий і додатково просіяний. Якщо в піску будуть сторонні домішки, фундамент буде менш міцним. Щебінь потрібно брати дрібної фракції, обов'язково колотий і краще з каменю гірських порід. Співвідношення при виготовленні бетону зробіть з розрахунку 1 частини цементу, 3 частин піску і 3 частин щебеню.
5
Систему вентиляції потрібно монтувати відразу після установки стін і даху. Самостійно це зробити вам навряд чи вдасться. До таких робіт потрібно залучати професійну бригаду монтажників. Якщо вентиляцію зробити неправильно, на другому поверсі буде душно: ні відкриті вікна, ні система кондиціонування дану проблему не вирішать.
6
В процесі будови зовнішніх стін будинку , підвального і горищного приміщення потрібно обов'язково використовувати пароізоляційні матеріали.
7
Декоративну обробку двоповерхового будинку ви можете виробляти в будь-який час. Головне, якщо ви збираєтеся використовувати штукатурку, то робіть це на наступний рік після повної усадки будівлі.
У сучасному світі часто багатьом не вистачає спокою від міської суєти, відпочинку на природі. Влітку ця проблема хвилі вирішувана - похід з наметами, або просто пікнік. А що поробиш взимку, коли до відпустки ще дуже довго, а відпочити потрібно? Для вирішення цієї проблеми явно не вистачає заміського будинку . Як будується невеликий кам'яний будинок, який стане притулком для вас і ваших близьких?
Інструкція
1
Матеріалом для споруди кам'яного будинку вибирайте цегла. З усіх кам'яних матеріалів він найбільш практичний і довговічний, а взимку дозволяє зберігати тепло всередині приміщення, що і допоможе вам відчути атмосферу будинку шнего затишку взимку.
2
Визначтеся, скільки часу ви плануєте проводити в своєму будинку. Чи буде це будинок, де ви живете один сезон, або ви будете приїжджати тільки на вихідні? Від цього вибору залежить, наскільки товсті стіни ви збираєтеся вибудувати в своєму будинку. Для невеликого будиночка підійдуть стіни товщиною в півцеглини, тобто по 12,5 сантиметрів. Однак такий будиночок, зрозуміло, не підійде для того, щоб жити в ньому взимку. Для зими будуйте будинок з товщиною стін в цеглу, або 25 сантиметрів. Цією товщини буде достатньо, щоб зберегти тепло навіть в найжахливіший мороз.
3
Зробіть проект свого будинку , якщо ви на це здатні. Якщо ж ні, то просто замовте його. Зараз є дуже багато різних будівельних фірм, у кожній з яких працюють досвідчені фахівці, які допоможуть вам визначитися з проектом вашого будинку . Якщо ви не задумали побудувати щось понад оригінальне, в цій же фірмі вам завжди можуть запропонувати готові проекти будинків, які підходять для зведення на вашій ділянці. Не нехтуйте можливістю використовувати досвід людей, що працюють в сфері будівництва давно.
4
Тепер при наявності землі, матеріалів та проекту приступайте до будівництва. Для цього укладіть договір з будівельною фірмою - потрібно дозвіл на будівництво на вашій ділянці і висновок геологічної експертизи. На підставі останньої процедури робітники зможуть зрозуміти, як втілити ваш проект на наявному ділянці землі.
5
Постарайтеся контролювати процес побудови - ніхто, крім вас, не знає, як повинен виглядати ваш затишний будиночок. Насолоджуйтесь своїм новим домом!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=DxqDiuW6t8Y