Як доглядати за нарощеними волоссям.

Сучасні перукарські технології допомагають будь панночці за короткий час отримати довгі та густі волосся. Але для підтримки такої «штучної» краси потрібно щодня правильно доглядати за нарощеними волоссям. У міру відростання натурального волосся, потрібно виконувати корекцію через кожні 3-4 місяці.

З нарощеними волоссям необхідно дбайливо поводитися. Гребінець повинна бути з рідкісними дерев'яними або пластмасовими зубами без кульок і розчісувати таке волосся потрібно не частіше трьох разів на день. Забороняється лягати спати з мокрою головою, на ранок нарощене волосся буде неможливо розчесати. Мокрі нарощене волосся потрібно розчісувати від самих кінців, рівномірно рухаючись вище, до коренів волос.Наращенние волосся не отримують харчування, тому вимагають додаткового догляду за допомогою спеціальних засобів. Щоб правильно доглядати за нарощеними волоссям, потрібно щодня наносити зволожуючий і живильний засіб, а також щомісяця рекомендується відвідувати перукаря і здійснювати спеціальний салонний догляд.

  1. У домашніх умовах потрібно мити волосся м'яким шампунем з нейтральним рівнем pH, застосовувати бальзам ополіскувач , при укладанні і сушці феном використовувати спеціальні засоби з термозахистом.
  2. Наносячи маски і бальзами, потрібно звертати увагу, щоб засіб не потрапляло на капсулу, а також не застосовувати їх занадто часто. Шампунь також не повинен довго контактувати з «нерідними» волоссям, час контакту має становити не більше двох хвилин. При митті потрібно зберігати структуру нарощеного волосся, намагаючись не сплутати їх і не пошкодити.
  3. Мити нарощене волосся заборонено занадто гарячою водою і шампунем для сухого волосся. Не рекомендується занадто часто завивати їх на щипці і бігуді і висушувати феном. При відвідуванні сауни і лазні повинна вдягатися спеціальна шапочка.
  4. Якщо все-таки укладка неминуча, то потрібно стежити за тим, щоб гарячі поверхні не стикалися з капсулами. Слід застосовувати легкі засоби для укладання без добавок. Щадна сушка в природних умовах надовго продовжить термін служби нарощених волосся.
  5. Самий своєчасний і правильний догляд нарощене волосся отримають, звичайно, у перукаря-професіонала. Після нарощування необхідно проконсультуватися з майстром з приводу засобів для догляду в домашніх умовах. Це питання ні в якому разі не можна залишати «на потім», тому що чим дбайливіше буде догляд за нарощеними волоссям, тим довше вони будуть радувати своєю красою і шиком.