Як зшити кішці одяг. Викрійки одягу для кішок.

Деякі породи кішок потребують утеплення взимку. Це безшерсті і лисі кішки, яким через відсутність вовняного покриву буває досить холодно: канадські і донські сфінкси, Петерболд. Є безліч спеціалізованих магазинів одягу для кішок, в яких можна придбати котячі обновки, від найпростіших моделей до дизайнерських. Але набагато цікавішим варіантом здається зшити кішці одяг самостійно, тим більше, що це не надто складно.
Вам знадобиться
  • тканина, викрійки, швейна машинка, застібки, шнурки, гудзики
Інструкція
1
Навіть якщо ви не вмієте або не хочете шити, є дуже простий варіант одягу для кішки. Потрібно придбати теплі трикотажні шкарпетки великого розміру. Потім шкарпетки обрізаються з двох сторін так, щоб вийшла «труба». Прорізаються отвори для лап - і безрукавка для кішки готова.
2
Досить простий варіант одягу для кішки - комбінезон. Потрібно виміряти тварина і намалювати викрійку. Отвори для шиї і хвоста не повинні сковувати рухів, рукава на лапах теж слід робити вільними. Оптимальна тканина - трикотаж. Легкий, теплий і розтягується, він не буде заважати кішці рухатися. Вона швидко звикне до нової одязі. Застібку роблять або на спині, або на животі. Переважніше перший варіант.
3
Одяг для кішки можна і зв'язати. Купивши м'яку шерсть і підібравши фасон, можна братися за справу. В такій справі, як в'язання одягу для вихованця, є де розгулятися фантазії!
4
Зшитий вами костюм повинен подобатися кішці в першу чергу. Якщо вона скидає її, можливо, не все в одязі їй здається зручним, і слід підібрати інший варіант. Пам'ятайте, що цей одяг потрібна насамперед кішці, а не вам, так що не слід додавати щось лише для краси. Кішка, швидше за все, цього не оцінить.
Корисна порада
Тварини не схильні берегти свою шкурку. Вони лежать і ходять, де хочуть, і з одягом вони поводитимуться так само. Одяг для кішки не повинна бути занадто маркою, шити її слід, розраховуючи на часте прання.