Як прибрати на обличчі пігментацію. Як прибрати пігментацію на обличчі.

Будь-яка пігментація на обличчі , незалежно від походження, проявляється через посиленого вироблення меланіну. Тому важливо перед початком, під час і по завершенні процедур захистити шкіру обличчя від дії ультрафіолету. Саме тому про засмагу в солярії і навіть під променями весняного сонечка на деякий час доведеться забути.
Інструкція
1
Процедура по позбавленню від пігментації являє собою відбілювання верхнього шару шкіри. Спочатку необхідно отшелушить роговий шар, а потім видалити меланін з епідермісу. Результатом цього буде освітлювання пігментної плями.
2
Вибір пілінгу для процедури відбілювання залежить як від ступеня вираженості пігментації, так і від її причини. Раніше найчастіше вдавалися до використання ртутної мазі, фенолу, саліцилового спирту. Зараз же косметичні засоби для пілінгу містять альфа-гидрокислоти (гликолевая, лимонна, молочна кислота). Дізнатися про те, що така речовина знаходиться в кремі, можна по абревіатурі AHA.
3
Найефективнішим відбілюючим речовиною вважається гідрохінон, але він володіє токсичною дією, тому застосовувати склади, в яких є така речовина, потрібно з обережністю. Частіше гідрохінон використовують в концентрації 1-2%, але можливе збільшення до 4%. Вміст у відбілюючому засобі арбутина говорить про те, що воно досить ефективно боротиметься з пігментними плямами на обличчі . Арбутин синтезують, або витягають в якості екстракту з листя мучниці та інших рослин. Наявність у складі засобу проти пігментних плям койевой кислоти вказує не тільки на його ефективність, але і на алергенність, тому будьте обережні, застосовуючи його на практиці.
4
Що стосується домашніх засобів для лікування пігментації, то добре зарекомендувала себе згадана вище мучниця, що містить і гідрохінон, і арбутин. Лимон і огірок містять ті самі AHA, а петрушка до того ж містить і ефірні масла, яке посилює її відбілюючий дію. Незаслужено забутий деревій, який руйнівно діє на меланоцити, що містяться в клітинах шкіри, не даючи їм виробляти меланін.
5
Для лікування пігментації, яка не піддається відбілюванню, вдаються до таких методів, як лазерна шліфовка, дермабразия, кріотерапія. Якщо ж пігментні плями не заподіюють великого дискомфорту, то можливо, що з часом вони пройдуть самі.