Як виростити хороший урожай моркви.

Любителі городніх і садових справ намагаються на своїй ділянці виростити хороший урожай . І будь урожай рідко обходиться без моркви, до того ж вона дуже корисна. Морква багата вітаміном А, який підтримує і покращує зір. Що ж потрібно робити, щоб виростити хороший урожай моркви?
Інструкція
1
Морква - досить стійкий овоч по відношенню до холодів, тому вона не вимагає тепличного вирощування. Сіяти її можна відразу у відкритий грунт. Залежно від погоди її можна сіяти вже 1 або 9 травня в середній смузі Росії.
2
Зробіть в грядках не надто глибокі борозенки. Нехай вони будуть приблизно 2-3 сантиметри в глибину. Посійте туди насіння моркви. Щоб морквина зросла крупної, насіння слід кидати якомога рідше один від одного. Інакше коли морква зійде і підросте, щільна посадка не дасть рости самим коренеплодам.
3
зарівняти борозенки з насінням із землею відразу після посіву, поки вітер не роздмухав насіння, і їх не перетаскали птиці. Полийте грядку з лійки водою, нагрітою під сонечком. Чи не поливайте щойно посіяну морква крижаною водою. Це утруднить сходи. А також не поливайте грядку з ковша. Сильний струмінь води може розмити землю і змити насіння.
4
Після того, як з'являться перші сходи, морквину треба прополоти і прорядіть, якщо навіть вона була посіяна досить рідко. Інакше коли вона підросте, коренеплодам не вистачатиме місця, щоб рости. Відповідно, морква буде дрібна.
5
Поливати протягом усього періоду моркву потрібно водою приблизно кімнатної температури. Вода, підігріта на сонці в бочці, підійде ідеально.
6
Майте на увазі, що морква дуже люблять не тільки люди, а й гризуни: миші і кроти. Тому стежте за їх чисельністю на вашому городі, інакше замість врожаю корисного коренеплоду можна отримати одну бадилля.
7
Таким чином, щоб виростити хороший урожай моркви не потрібно докладати величезну кількість зусиль. Досить вчасно прорядіть її і вдосталь поливати, але при цьому не слід затоплювати грядку. Адже морква - це не рис.