Як малювати мангу для початківців. пропорції мангу Як іж саблюдать.

Малювання в техніці японської манги сьогодні є одним з найпопулярніших хобі у початківців і досвідчених художників, а також у шанувальників жанру аніме. Починаючи з найпростіших фігур, ви можете поступово просуватися далі, удосконалюючи свою майстерність і привносячи в звичну техніку щось оригінальне й індивідуальне. У манги, як і у будь-якого іншого стилю малювання, є певні закони і правила, які відрізняють цей стиль від всіх інших.
Інструкція
1
Малюючи, дотримуйте пропорції і при необхідності змінюйте їх, якщо цього вимагає драматичність або комічність малюнка. Опрацьовуючи пози героїв, враховуйте їх характер і емоційний настрой. Незважаючи на те, що пропорції в манзі часто спотворені, художник повинен використовувати напрямні лінії, що дозволяють зберегти правильну будову тіла героя. Завжди використовуйте допоміжні напрямні лінії, щоб уникнути помилок в побудові тіла вашого персонажа.
2
Починайте малюнок з легкого ескізного начерку, і тільки потім переходите до деталізації. Деталізуйте рисунок поступово, переходячи від простих форм до складних. Додавайте дрібні деталі в самому кінці малюнка.
3
Завжди демонструйте в малюнку характер свого персонажа - в манзі цей аспект виражений набагато сильніше, ніж в інших жанрах малювання. Намагайтеся розкрити характер персонажа як можна глибше і яскравіше, зробивши його індивідуальністю. Ваші персонажі повинні відрізнятися один від одного - як формою очей і обличчя, так і одягом, волоссям та аксесуарами.
4
Ніколи не малюйте персонажів манги в одних і тих же позах і з одними і тими ж ракурсами повороту голови. Робіть ваші малюнки динамічними - міняйте пози героїв, міняйте їх міміку, демонструйте різні емоції на їхніх обличчях. Навчіться малювати обличчя героїв в різній перспективі і під різним кутом. Це дозволить створити потрібний настрій. Особа персонажа манги контактує з глядачем в першу чергу, і тому дуже важливо продемонструвати на обличчі весь спектр емоцій, які ви хочете передати своїм малюнком.
5
Якщо ви повністю задоволені своїм ескізом, зітріть непотрібні допоміжні лінії і акуратно обведіть малюнок чорнилом або тушшю. Контур повинен бути рівний, чіткий і плавний. Ключові елементи малюнка акцентуйте більш товстими лініями, а більш витончені елементи можна підкреслити тонкими лініями.
6
Не забувайте про людської анатомії - в манзі будову людського тіла також важливо для правильного зображення фігур. Руки і ноги повинні згинатися анатомічно і мати правильну форму.
7
Постійно оцінюйте свою роботу з критичної точки зору, практика, напрацьовуйте техніку і шукайте власний індивідуальний стиль малювання, який відрізнить вас від інших манга-художників.