Як малювати предмети.

Навчання будь майстерності починається з основ і малювання не є винятком. Для того щоб навчитися добре і правильно малювати, необхідно засвоїти правила малювання базових форм та предметів, без яких не можна уявити собі живопис і графіку.
Інструкція
1
В малюванні важливо вміти правильно будувати округлі і циліндричні форми, і тому ви повинні знати, які помилки не можна вчиняти, малюючи округлі об'єкти, і як правильно зображати овали і ціліндри.От правильного малювання овальних об'єктів залежить, чи зможете ви правильно намалювати глечик, вазу, пляшку, кружку і будь-яку іншу подібну форму. Починайте побудова контурів предмета з нанесення легких направляючих ліній. Пам'ятайте про те, що овал повинен бути симетричним і акуратним, його сторони не повинні бути паралельні, а краї не повинні бути гострими.
2
Визначте, де саме на аркуші паперу розташовуватиметься ваш предмет. Проведіть тонку олівцеву лінію, відповідну центральної вертикалі предмета, наприклад, глечика. Потім визначте місця осьових ліній майбутніх овалів, намагаючись відповідати пропорціям глечика.
3
Методом візування визначте центри овалів і намітьте точками потрібні місця. Потім відзначте точками ширину овалів, враховуючи правила перспективи - далека сторона овалу повинна бути менше ближньої.
4
Прорисуйте овали циліндричного предмета, а потім з'єднайте їх прямими або вигнутими лініями, в залежності від форми предмета (глечика, вази, колби). Якщо у глечика, який ви малюєте, є носик і ручка, домалює їх, дотримуючись пропорції і розташовуючи ручку і носик на одному рівні.
5
Форма овальних областей циліндричного предмета змінюється в залежності від вашого кута зору. Якщо ви дивитеся на глечик зверху, овал буде прагнути до кола, а якщо ви дивитеся на глечик здалеку, овал буде плоским і практично непомітним.