Як доглядати за татуюванням.

Популярність татуювань з кожним роком зростає, і сьогодні вони мало кого, здатні здивувати, але не викликати інтерес у перехожих і не звернути на себе і їх володаря увагу вони не можуть.

Дійсно, контрастний малюнок виглядає інтригуюче як на ніжною рожевою шкірі, так і на спокусливо засмаглою і навіть темною. І секрет такого ефекту зовсім не в майстерності зображення, його кольорі або розмірі, навіть не у постаті володаря тату. Інтерес до натільний малюнку - в його розумінні ... Людина хоче зробити тату тоді, коли йому хочеться щось сказати, але сказати по-особливому, сказати тілом. Мова тіла справжній, а татуювання дозволяє на мить зазирнути в душу людини - відкрити його внутрішній світ. Саме тому це завжди загадково і інтересно.Еслі ви вже индивидуализировали себе за допомогою тату, вам напевно захочеться зберегти первинну якість нанесеного малюнка якомога довше. Для цього рекомендується дотримуватись наступних правил:

  1. Доглядати за татуюванням необхідно вже з першого дня її нанесення. Накладену майстром стерильну пов'язку, по закінченню рекомендованого майстром часу, необхідно зняти, тату промити водою з милом, промоканием ретельно просушити і нанести спеціальну мазь. Ні в якому разі не використовуйте спиртові розчини.
  2. В період загоєння строго забороняються походи в баню, басейни, солярії, виключені ванни і загоряння на сонці.
  3. Не можна заживающую татуювання терти, чесати і тому подібні дії.
  4. Застосування різних косметичних засобів допускається через 10 днів після нанесення малюнка.
  5. Якщо татуювання нанесена в місцях, в яких шкіра з роками міняє форму (верхня частина руки, груди, живіт, стегна, сідниці), розміри або структуру (з'являється целюліт або розтяжки), тоді єдиний вихід - стежити за своїм тілом і не допускати подібних змін. Саме тому доцільніше робити тату на щиколотках, на руках нижче ліктя і т.п., тобто на місцях, які неістотно піддаються тимчасовим змінам.
  6. Якщо вашій натільний знаку вже багато років, і він втратив вигляд, або малюнок вже не актуальне, професійні майстри якісно усунуть такий недолік - оновлять і освіжать тату, або ж поверх старого завдадуть більш цікаве і бажане зображення.
  7. При виникненні будь-яких питань по догляду за татуюванням, звертайтеся до майстра, який робив вам роботу. Важливо, що б це був кваліфікована людина і салон з усіма необхідними гігієнічними умовами та професійним інструментом.

Кожен фахівець, що займається таким натільним мистецтвом, докладно розповість вам, як доглядати за татуюванням і підкаже свої індивідуальні нюанси до вищеперелічених правилам.