Як малювати портрет аквареллю. малюємо портрет аквареллю техніка.

Різні художні матеріали дозволяють створити одну і ту ж картину, але наділити її кардинально різною атмосферою і різними відчуттями - якщо картина, написана маслом, нагадує про монументальності і глибині, то картина, намальована аквареллю , несе в собі прозору й повітряну атмосферу, наділяючи зображення легкістю. Саме тому акварельні портрети так добре підкреслюють людську красу. Знаючи техніку роботи з аквареллю , ви теж зможете намалювати аквареллю портрет будь-якої людини.
Інструкція
1
Для початку визначте композицію майбутнього портрета і його компоновку. Накидайте ескіз силуету зображуваного на портреті людини, нанесіть на малюнок основні риси обличчя, предмети одягу, фонові елементи.
2
Продумайте колірну основу портрета - всі кольори, вибрані для малювання, повинні гармонійно поєднуватися один з одним і підкреслювати основну емоційну задачу портрета.
3
Чим світліші і пастельні відтінки ви використовуєте, тим більш спокійні емоції викликає портрет. Чим більш яскраві і контрастні фарби ви вибираєте, тим більша напруга випробує глядач і тим більш драматичним стане портрет. Залежно від того, кого ви малюєте і які завдання перед собою ставите, підбирайте колористику малюнка.
4
Акварельний малюнок повинен бути наповнений повітрям і прозорістю, тому фарби повинні просвічувати крізь один одного і промальовування повинна підкорятися цьому правилу. Не використовуйте білих фарб - їх роль відіграє білий папір.
5
Починайте малювати з найсвітліших фрагментів портрета, намагаючись максимально вдало передати кольором пластику зображуваного особи. Спробуйте заздалегідь потренуватися на чорновому аркуші для ескізів, щоб зрозуміти, як формувати переходи між квітами і як краще використовувати різні відтінки акварелі для того, щоб найкращим чином продемонструвати емоційну насиченість і пластичність портрета.
6
Не забудьте про світлових відблисках і затінених місцях. Наносите фарбу пензлем легкими рухами, не перестарайтеся з кількістю фарби - вона повинна бути прозорою. Через великої кількості вологи у фарбі папір для акварелі має тенденцію збиратися в складки і деформуватися, тому попередньо натягніть папір на планшет за допомогою кнопок або спеціальних кріплень.